MP3 do książek

28.00

Plik MP3 do słuchania zawiera słówka do nauki i czasowniki czasu teraźniejszego i przeszłego.

Kategoria:

Opis

Plik MP3 Niderlandzki w praktyce zawiera wszystkie słówka do nauki z Kroku 1, Kroku 2 i Kroku 3. Czasowniki do nauki w czasie teraźniejszym i przeszłym z Kroku 2 i Kroku 3. Plik MP3 jest podzielony na dziewięć plików do słuchania. Całkowita długość wszystkich plików to 65 minut. 

Posłuchaj

Fragment naszej lekcji audio mp3:

Wysyłka

Dostawa odbywa się za pomocą wiadomości e-mail. Po dokonaniu wpłaty na Państwa konto e-mail zostaje wysłana faktura i wiadomość z danymi potrzebnymi do zalogowania się na stronę by pobrać pliki MP3. Po otrzymaniu wiadomości e-mail z danymi potrzebnymi do zalogowania się, klikamy na stronie głównej (home) na górze po lewej stronie Logowanie. Wpisujemy e-mail i hasło. Po wpisaniu danych pobieramy pliki w formacie MP3 na komputer.

Płatność

Płatności dokonujemy za pomocą najbezpieczniejszych metod płacenia. Płatność jest zależna od kraju z którego zamawiamy książkę. W Polsce korzystamy z systemu bezpiecznej płatności transferuj.pl. W Holandii korzystamy z bardzo popularnego i bezpiecznego systemu płatności IDEAL, a w Belgii korzystamy z przelewu bankowego. Po dokonaniu przelewu zostanie wysłana faktura na podany w formularzu adres e-mail.

Może spodoba się również…


[:pl]Pełny zestaw książek [:nl]Pakke ...

[:pl]Pełny zestaw pięciu książek do nauki języka niderlandzkiego Niderlandzki w Praktyce. Osiągnij swój cel i zacznij naukę już dziś![:nl]Pakket alle vijf boeken Ne ... 160.00

[:pl]KROK 1 na 4 tygodnie[:nl]STAP I vo ...

[:pl]Dostęp do kursu na 4 tygodnie Sam wybierasz jak długo chcesz się uczyć. Oglądasz kurs wideo, kiedy masz na to czas. Kursy można oglądać na komputerach, laptopach i tel ... 36.00