Niderlandzki w praktyce

Cennik kursów nauki języka niderlandzkiego w szkole Niderlandzki w praktyce

Koszt kursu nauki języka niderlandzkiego w mojej szkole językowej Niderlandzki w praktyce zaczyna się od 10 euro lub 40 złoty za lekcję czyli 60 minut nauki. Płatności za kurs dokonujemy na początku każdego miesiąca. Płatność jest miesięczna i można zrezygnować z nauki na końcu każdego miesiąca. Długość trwania kursu jest uzależniona od poziomu języka niderlandzkiego ucznia i naturalnie od talentu do nauki języków obcych. Kurs od podstaw i nauka gramatyki języka niderlandzkiego to około siedem miesięcy nauki. Uczysz się na lekcji na podstawie materiałów z książek Niderlandzki w praktyce Krok 1 Podstawy, Krok 2 Gramatyka czasu teraźniejszego i przyszłego i Krok 3 Gramatyka czasu przeszłego. Do każdej z serii książek stworzyłem ćwiczenia, które pozwalają na utrwalanie poznanej wiedzy na lekcji. W domu rozwiązujesz ćwiczenia i uczysz się na podstawie kursów wideo gdzie są przedstawione wszystkie lekcje z Kroku 1, Kroku 2 i kroku 3. Wszystkie lekcje stworzyłem na podstawie książek Niderlandzki w praktyce, więc uczysz się tego co jest najważniejsze by jak najszybciej rozpocząć mówić w języku niderlandzkim. Kurs możesz rozpocząć w każdej chwili rozpoczynając naukę od podstaw lub naukę gramatyki języka niderlandzkiego. Na kursie dialogi nauczysz się poprawnie mówić i tworzyć zdania w języku niderlandzkim na podstawie poznanej na lekcjach wiedzy. By rozpocząć naukę wystarczy wypełnić formularz kontaktowy lub wysłać wiadomość na adres email kontakt@niderlandzkiwpraktyce.pl. Możesz również do mnie zadzwonić na numer telefonu +31 648887614

Cennik kursów w szkole niderlandzki w praktyce

Dostępne kursy nauki języka niderlandzkiego na lokacji lub online w szkole Niderlandzki w praktyce

Wybierz jeden z dostępnych kursów nauki języka niderlandzkiego w szkole Niderlandzki w praktyce i zacznij naukę już dziś. Jeśli nie wiesz na jaki kurs językowy się zapisać zobacz jakie kursy są dostępne w mojej szkole. By zapisać się na jeden z kursów wystarczy wypełnić formularz kontaktowy znajdujący się poniżej. 

Kurs podstawy

Kurs podstawy to nauka od podstaw języka niderlandzkiego w języku polskim lub angielskim. Kursy odbywają się na lokacji lub online.

Kursy zakładowe

Kurs zakładowe są dopasowane do profilu zakładu i poziomu języka niderlandzkiego pracowników. Kursy odbywają się na lokacji lub online.

Kurs gramatyka

Kurs gramatyka języka niderlandzkiego to nauka tworzenia zdań i potrzebnego słownictwa. Kursy prowadzone są na lokacji lub online.

Kurs profilowy

Kurs profilowy jest dopasowany do wykonywanej pracy przez pracowników. Pomoc w projektach językowych. Kursy odbywają się na lokacji lub online.

Kurs dialogi

Kurs dialogi to nauka mowy i pisania w języku niderlandzkim. Na lekcji ćwiczymy dialogi. Kursy odbywają się na lokacji lub online.

Kursy prywatne

Kursy prywatne to nauka dopasowana do poziomu ucznia. Kursy odbywają się w języku polskim i angielskim na lokacji lub online.

Zapisz się na kurs

Zapisz się na kurs wypełniając formularz lub napisz wiadomość na adres email kontakt@niderlandzkiwpraktyce.pl Napisz na jaki kurs się chcesz zapisać i kiedy możesz rozpocząć naukę.