Zestaw Krok 3

72.00

Zestaw Książka i Ćwiczenia Krok 3

Zestaw do nauki gramatyki holenderskiej czasu przeszłego. Poznaj prostą i skuteczną gramatykę w schematach. Nauka nie była jeszcze tak prosta!

 

Opis

Książka do nauki języka niderlandzkiego autora Michała Kiliana Niderlandzki w praktyce Krok 3 Gramatyka czasu przeszłego to książka napisana w języku polskim i niderlandzkim na poziomie C1 – C2 zawierająca dwanaście lekcji.

 

Książka to 104 strony zawierające wszystkie najważniejsze tematy do nauki gramatyki języka niderlandzkiego. To czas nauki tworzenia zdań dokonanych i niedokonanych w czasie przeszłym, które pomogą Wam opisywać sytuacje, które miały miejsce w przeszłości. Na lekcjach będziecie uczyli się o podziale na części zdania, jak je stosować i jakie są zasady przy ich tworzeniu, jak wykorzystywać gramatyczne schematy, kiedy stosować zaprzeczenie geen, a kiedy niet, jak tworzyć zdanie twierdzące, przeczące i pytające. Poznamy również pełną konstrukcję czasownika zijn (być) i hebben (mieć) tak potrzebnych do tworzenia zdań w czasie przeszłym z jednym lub z dwoma czasownikami. A na sam koniec nauczymy się jak łączyć zdania w opowiadania za pomocą spójników.

Do książki zostały stworzone również ćwiczenia. Ćwiczenia to 157 stron nauki zawierające wszystkie lekcje z książki Niderlandzki w praktyce Krok 3 Gramatyka czasu przeszłego. Korzystając z ćwiczeń uczymy się tworzyć zdania, powtarzamy słówka, uczymy się rzeczowników i czasowników. Trenujemy pisanie listów i odpowiadanie na wiadomości.

Spis treści

Krok III ksiazka 1

Krok III ksiazka 2

Krok III ksiazka 3

Krok III ksiazka 4

Wideo


Zdjęcia

Wysyłka

Na een bevestiging van je bestelling en de betaling verzenden wij het boek naar het adres dat in het formulier is vermeld. De wachttijd is afhankelijk van het land van de bestelling. In Polen: tussen 3 en 7 werkdagen. In Nederland: tussen 3 en 5 werkdagen. In België: tussen 3 en 7 werkdagen. Alle boeken worden in kartonnen enveloppen voor de veiligheid bezorgd.

Płatność

Po dokonaniu zamówienia i wpłaty książka zostanie wysłana na podany w formularzu adres. Czas oczekiwania na książkę jest zależny od kraju zamówienia. W Polsce od 3 do 7 dni roboczych. W Holandii od 3 do 5 dni roboczych. W Belgii od 3 do 7 dni roboczych. Wszystkie książki są wysyłane do Państwa w kartonowych kopertach by zapewnić jej bezpieczeństwo.

Może spodoba się również…