Zestaw kursów online

120.00

Kursy online Krok 1, Krok 2 i Krok 3 dla Ciebie w jednym zestawie. Ucz się każdego dnia w domu i zdobywaj wiedzę potrzebną do nauki języka holenderskiego.

 

Krok 1 na 7 tygodni

Dostęp do kursu na 7 tygodni

Sam wybierasz jak długo chcesz się uczyć. Oglądasz kurs wideo, kiedy masz na to czas. Kursy można oglądać na komputerach, laptopach i telefonach.

Krok 2 na 13 tygodni

Dostęp do kursu na 13 tygodni

Sam wybierasz jak długo chcesz się uczyć. Oglądasz kurs wideo kiedy masz na to czas. Kursy można oglądać na komputerach, laptopach i telefonach.

Krok 3 na 12 tygodni

Dostęp do kursu na 12 tygodni

Sam wybierasz jak długo chcesz się uczyć. Oglądasz kurs wideo kiedy masz na to czas. Kursy można oglądać na komputerach, laptopach i telefonach.

Opis

Zestaw kursów online Krok 1, Krok 2 i Krok 3 do nauki w domu w jednym zestawie. 

Zestaw zawiera wszystkie kursy takie jak Krok 1 na 7 tygodni, Krok 2 na 13 tygodni i Krok 3 na 12 tygodni. Kursy można oglądać na komputerach, laptopach i telefonach. 

Kurs wideo online Krok 1 Podstawy to siedem lekcji. Każda lekcja wideo kursu trwa od 30 do 45 minut.

Na kursie online Krok 1 Podstawy nauczysz się specjalnie dobranego słownictwa z zakresu podstaw języka niderlandzkiego. Wszystkie wiadomości są uzupełnione dialogami i gramatycznymi schematami, które możesz od razu użyć w realnych sytuacjach i zacząć mówić. Nauczyciel będzie uczył Cię wymowy słówek, zdań i dialogów w języku polskim i niderlandzkim. Na kursie online nie będziesz się nudzić, a ucząc się w czasie wolnym od pracy szybko zdobędziesz wiedzę potrzebną do pierwszej komunikacji z Holendrami. Pamiętaj by uczyć się każdego dnia. Oglądaj słuchaj i ucz się!

Kurs wideo online Krok 2 Gramatyka czasu teraźniejszego i przyszłego to trzynaście lekcji. Każda lekcja wideo kursu trwa od 30 do 65 minut.

Krok 2 to czas na naukę gramatyki niderlandzkiej. Gramatyka niderlandzka czasu teraźniejszego i przyszłego pokazana jest na przykładzie schematów gramatycznych. Używając najnowszych rozwiązań zostało pokazane zastosowanie schematów gramatycznych do tworzenia zdań niderlandzkich. Jest to bardzo szybka możliwość nauki, która sprawia, że osoby już po 2 tygodniach nauki sami zaczynają tworzyć zdania. Pod każdym schematem znajdziesz możliwość jego zastosowania w zdaniu. Dużą zaletą schematów gramatycznych jest to, że wystarczy wstawić tylko słowa by zacząć mówić. Naturalnie w tej fazie nauki zostało zawarte najważniejsze słownictwo czasu teraźniejszego jak słówka i czasowniki, które pomogą Ci budować zdania. Nauczyciel tłumaczy i uczy wymowy w języku niderlandzki i polskim. To nauka, której oczekujesz.

Kurs wideo online Krok 3 Gramatyka czasu przeszłego to dwanaście lekcji. Każda lekcja wideo kursu trwa od 30 do 70 minut.

To ostatnia faza nauki. Krok 3 Czas przeszły to dopełnienie twojej wiedzy z zakresu nauki gramatyki języka niderlandzkiego.  W tej fazie nauki poznasz słownictwo z zakresu czasu przeszłego i zaczniesz je stosować używając schematów gramatycznych. Będziesz potrafił opowiadać w czasie przeszłym.  Nauczyciel tłumaczy i uczy wymowy w języku niderlandzki i polskim. Tłumaczy gramatykę czasu przeszłego i pomaga łączyć zdania w opowiadania czy wydarzenia co pomoże Ci w opisywaniu zdarzeń. To wiedza, która musisz zdobyć by w pełni posługiwać się językiem niderlandzkim.

Chcesz zobaczyć jak wyglądają kursy? Odwiedź nas na kanale You Tube. Link do kanału Niderlandzki w praktyce