Korepetycje z Holenderskiego Skype

Nazywam się Michał Kilian i jestem autorem systemu nauki Niderlandzki w Praktyce. Posiadam 10 letnią praktykę w nauczaniu języka niderlandzkiego jak i również w tworzeniu materiałów dydaktycznych do nauki. Jeśli szukasz nauczyciela języka niderlandzkiego, który posiada doświadczenie z zakresu tłumaczenia, nauczania, życia jak i również pracy w Holandii to zapraszam na darmową lekcję próbną gdzie zobaczysz jak wyglądają moje lekcje.

Nauka w pracy i w domu. Nie ma lepszej metody nauki języka jak nauka w pracy. Jeśli masz problemy z komunikacją na zakładzie pracy to na pewno Ci pomogę. Posiadam doświadczenie nauki w działach technicznym, logistycznym i produkcyjnym na terenie Holandii. Chcesz zostać operatorem maszyn, procujesz w produkcji, logistyce lub w budowlance? Chcesz rozwijać się zawodowo lub potrzebujesz awansu by lepiej zarabiać? To na pewno Ci pomogę.

Lekcje przez Skype są dopasowane indywidualnie do potrzeb ucznia. Na każdej lekcji uczymy się nowych słówek i tworzymy potrzebne dialogi, które wykorzystasz w praktyce na zakładzie pracy. 

Doświadczenie, które zdobędziesz na naszych lekcjach na pewno zaprocentuje. 

Materiały do nauki. Na lekcji korzystamy z materiałów mojej szkoły językowej Niderlandzki w praktyce. Jeśli chcesz  dowiedzieć się więcej na temat tej metody nauki to odwiedź mnie na kanale YouTube lub napisz korzystając z formularza kontaktowego poniżej.

Jaki jest koszt lekcji przez Skype?

Cena za pakiet siedmiu lekcji to 100 euro. Każda lekcja trwa 60 minut.

Cena za pojedynczą lekcję to 17 euro.

Czy pracodawca może dokonać za mnie płatności?

Naturalnie. Na wszystkie lekcje zostaje wystawiona faktura VAT. 

Kontakt

office@niderlandzkiwpraktyce.pl

Do usłyszenia na lekcji.