Książka Krok 1 Podstawy

48.00

Holenderski od podstaw. Książka napisana w języku polskim i niderlandzkim. To podstawy, które każdy musi znać. To pierwsza przygoda z nauką języka niderlandzkiego i pierwsze dialogi.

Opis

Książka „Niderlandzki w praktyce” KROK 1 Podstawy to książka do nauki języka holenderskiego. Książka powstała z myślą o ludziach, którzy zaczynają lub zaczęli już przygodę z nauką. Książka KROK 1 zawiera najbardziej potrzebne słówka i proste schematy, które wykorzystasz w pracy i w życiu codziennym. Już po pierwszych dniach nauki będą widoczne pierwsze rezultaty, które mile Cię zaskoczą. Jeśli straciliście chęć lub energie do nauki to ta książka ją Wam przywróci. To książka jest inna niż wszystkie, które widzieliście gdyż zawiera najważniejszą wiedzę z zakresu podstaw języka niderlandzkiego, która pozwoli Wam nauczyć się tego języka w bardzo szybkim czasie. 

By utrwalić wiedzę nabytą podczas nauki zostały stworzone ćwiczenia i kurs online prowadzony przez nauczyciela online, który rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości związane z nauką języka niderlandzkiego. Nauczyciel tłumaczy wszystkie zagadnienia i uczy wymowy w języku polskim i niderlandzkim. Kursy można oglądać na telefonie i tablecie 24/7. Nauka holenderskiego nie była jeszcze tak prosta. 

Uwaga: Książka Krok 1 Podstawy zawiera ćwiczenia. (Odpowiedzi do ćwiczeń)

Zrób pierwszy Krok Już dziś!

Przeczytaj: Podstawy nauki holenderskiego w siedem tygodni. Plan nauki, który Ci pomoże (link)

 

Spis treści

Krok I 1

Krok I 2

Wideo


Wysyłka

Po dokonaniu zamówienia i wpłaty książka zostanie wysłana na podany w formularzu adres. Czas oczekiwania na książkę jest zależny od kraju zamówienia. W Polsce od 3 do 7 dni roboczych. W Holandii od 3 do 5 dni roboczych. W Belgii od 3 do 7 dni roboczych. Wszystkie książki są skanowane i wysyłane do Państwa w kartonowych kopertach by zapewnić ich bezpieczeństwo. Wszystkie przesyłki posiadają numer nadania przesyłki.

Płatność

Płatności dokonujemy za pomocą najbezpieczniejszych metod płacenia. Płatność jest zależna od kraju z którego zamawiamy książkę. W Polsce korzystamy z systemu bezpiecznej płatności transferuj.pl. W Holandii korzystamy z bardzo popularnego i bezpiecznego systemu płatności IDEAL, a w Belgii korzystamy z przelewu bankowego. Po dokonaniu przelewu zostanie wysłana faktura na podany w formularzu adres e-mail.