KROK 1 na 2 tygodnie

40.00

Dostęp do kursu na 2 tygodnie.

Sam wybierasz jak długo chcesz się uczyć. Oglądasz kurs wideo, kiedy masz na to czas. Kursy można oglądać na komputerach, laptopach i telefonach.

Kategoria:

Opis

Kurs wideo online Krok I Podstawy to siedem lekcji. Każda lekcja wideo kursu trwa od 30 do 45 minut.

Na kursie online Krok I Podstawy nauczysz się specjalnie dobranego słownictwa z zakresu podstaw języka niderlandzkiego. Wszystkie wiadomości są uzupełnione dialogami i gramatycznymi schematami, które możesz od razu użyć w realnych sytuacjach i zacząć mówić. Nauczyciel będzie uczył Cię wymowy słówek, zdań i dialogów w języku polskim i niderlandzkim. Na kursie online nie będziesz się nudzić, a ucząc się w czasie wolnym od pracy szybko zdobędziesz wiedzę potrzebną do pierwszej komunikacji z Holendrami.

Chcesz zobaczyć jak wyglądają lekcje online? Zapraszam na nasza stronę gdzie możesz uczyć się za darmo link tutaj lub na naszym kanale na YouTube

 

Zobacz film

Jak zacząć oglądać

Po otrzymaniu wiadomości e-mail z danymi potrzebnymi do zalogowania się, klikamy na stronie głównej (home) na górze po lewej stronie Logowanie. Wpisujemy e-mail i hasło. Po wpisaniu danych i wyborze kursu zaczynamy naukę!

Wysyłka

Dostawa odbywa się za pomocą wiadomości e-mail. Po dokonaniu wpłaty na Państwa konto e-mail zostaje wysłana faktura i wiadomość z danymi potrzebnymi do zalogowania się na stronę by oglądać kursy video.

Płatność

Płatności dokonujemy za pomocą najbezpieczniejszych metod płacenia. Płatność jest zależna od kraju z którego zamawiamy książkę. W Polsce korzystamy z systemu bezpiecznej płatności transferuj.pl. W Holandii korzystamy z bardzo popularnego i bezpiecznego systemu płatności IDEAL, a w Belgii korzystamy z przelewu bankowego. Po dokonaniu przelewu zostanie wysłana faktura na podany w formularzu adres e-mail.

Może spodoba się również…