Ćwiczenia Krok 2

40.00

Ćwiczenia Krok II to dopełnienie nauki z książką i kursem wideo online. To sposób na regularne sprawdzanie wiedzy i wykorzystywanie jej w realnych sytuacjach. Poznasz rodzinę, która jest podobna do Twojej

Opis

Książka „Niderlandzki w praktyce” ĆWICZENIA KROK 2 Gramatyka czasu teraźniejszego i przyszłego to dopełnienie książki i sposób na regularne sprawdzanie wiedzy nabytej podczas nauki języka niderlandzkiego. Ćwiczenia zostały napisane w sposób, który nie pozwoli Ci się nudzić i sprawi, że będziesz chciał się uczyć każdego dnia. Rozwiązując ćwiczenia poznasz swoje słabe i mocne strony. Nauczysz się tworzyć dialogi, które pomogą Ci w realnych sytuacjach. Będziesz utrwalać poznane słownictwo i wypełniać schematy, które pozwolą Ci tworzyć zdania. Będziesz opisywać aktywności w ciągu dnia i odpowiadać na listy od przyjaciół. Poznasz członków rodziny Kobalt, której historia zaczyna się w Polsce.

Po rozwiązaniu ćwiczeń, nabytą wiedzę skontrolujesz na podstawie specjalnie stworzonej do tego celu tabeli, która pomoże Ci określić Twój poziom nauki.

Odpowiedzi do ćwiczeń (Link tutaj)

 

Spis treści

Krok II cwiczenia 1

Krok II cwiczenia 2

Krok II cwiczenia 3

Wideo


Zdjęcia

Wysyłka

Po dokonaniu zamówienia i wpłaty książka zostanie wysłana na podany w formularzu adres. Czas oczekiwania na książkę jest zależny od kraju zamówienia. W Polsce od 3 do 7 dni roboczych. W Holandii od 3 do 5 dni roboczych. W Belgii od 3 do 7 dni roboczych. Wszystkie książki są wysyłane do Państwa w kartonowych kopertach by zapewnić jej bezpieczeństwo.

Płatność

Płatności dokonujemy za pomocą najbezpieczniejszych metod płacenia. Płatność jest zależna od kraju z którego zamawiamy książkę. W Polsce korzystamy z systemu bezpiecznej płatności transferuj.pl. W Holandii korzystamy z bardzo popularnego i bezpiecznego systemu płatności IDEAL, a w Belgii korzystamy z przelewu bankowego. Po dokonaniu przelewu zostanie wysłana faktura na podany w formularzu adres e-mail.

Może spodoba się również…