Książka Krok 2

48.00

Gramatyka czasu teraźniejszego i przyszłego. Książka napisana w języku polskim i niderlandzkim. To gramatyka, którą polubisz przedstawiona w sposób prosty i łatwy do nauczenia. To schematy, do których wystarczy wstawić słowa by zacząć mówić.

Opis

Książka „Niderlandzki w praktyce” KROK 2 Gramatyka czasu teraźniejszego i przyszłego to kolejny Krok w nauce języka niderlandzkiego. To czas na naukę nowych słówek i tworzenie zdań, które pomogą Ci komunikować się w języku niderlandzkim. Do tworzenia zdań zostały stworzone specjalne schematy gramatyczne do których musisz wstawić tylko słowa by zacząć mówić. Schematy gramatyczne zostały stworzone do szybkiej i skutecznej nauki gramatyki niderlandzkiej. Każdy po opanowaniu KROKU 2 będzie potrafił opowiadać o wydarzeniach w czasie teraźniejszym i przyszłym, tworzyć zdania i na nie odpowiadać. To krok, który sprawi, że poczujesz się pewnie w sytuacjach, które do tej pory sprawiały Ci problem lub nabierzesz pewności siebie w dalszej nauce języka niderlandzkiego. Zobacz jakie to proste na przykładzie filmu z YouTube (Link tutaj) To tylko jeden film przedstawiający metodykę nauki Niderlandzki w praktyce. Jeśli chcesz zobaczyć więcej zapraszam na nasz kanał na YouTube.

By utrwalić wiedzę nabytą podczas nauki zostały stworzone ćwiczenia i kurs wideo online prowadzony przez nauczyciela, który rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości związane z nauką języka niderlandzkiego. Zagadnienia gramatyczne zostały przygotowane w sposób prosty do nauki nawet dla najbardziej wymagających uczniów. 

Odpowiedzi do ćwiczeń Krok 2 Niderlandzki w praktyce (Link tutaj)

Plan nauki w domu: Przeczytaj i zastosuj. Na pewno Ci pomoże (Link tutaj) 

Spis treści

Krok II ksiazka 1

Krok II ksiazka 2

Krok II ksiazka 3

Wideo


Wysyłka

Po dokonaniu zamówienia i wpłaty książka zostanie wysłana na podany w formularzu adres. Czas oczekiwania na książkę jest zależny od kraju zamówienia. W Polsce od 3 do 7 dni roboczych. W Holandii od 3 do 5 dni roboczych. W Belgii od 3 do 7 dni roboczych. Wszystkie książki są skanowane i wysyłane do Państwa w kartonowych kopertach by zapewnić ich bezpieczeństwo. Wszystkie przesyłki posiadają numer nadania przesyłki.

Płatność

Po dokonaniu zamówienia i wpłaty książka zostanie wysłana na podany w formularzu adres. Czas oczekiwania na książkę jest zależny od kraju zamówienia. W Polsce od 3 do 7 dni roboczych. W Holandii od 3 do 5 dni roboczych. W Belgii od 3 do 7 dni roboczych. Wszystkie książki są wysyłane do Państwa w kartonowych kopertach by zapewnić jej bezpieczeństwo.