KROK 2 na 3 tygodnie

40.00

Dostęp do kursu na 3 tygodnie.

Sam wybierasz jak długo chcesz się uczyć. Oglądasz kurs wideo kiedy masz na to czas. Kursy można oglądać na komputerach, laptopach i telefonach.

Kategoria:

Opis

Kurs wideo online Krok II Gramatyka czasu teraźniejszego i przyszłego to trzynaście lekcji. Każda lekcja wideo kursu trwa od 30 do 65 minut.

Krok II to czas na naukę gramatyki niderlandzkiej. Gramatyka niderlandzka czasu teraźniejszego i przyszłego pokazana jest na przykładzie schematów gramatycznych. Używając najnowszych rozwiązań zostało pokazane zastosowanie schematów gramatycznych do tworzenia zdań niderlandzkich. Jest to bardzo szybka możliwość nauki, która sprawia, że osoby już po 2 tygodniach nauki sami zaczynają tworzyć zdania. Pod każdym schematem znajdziesz możliwość jego zastosowania w zdaniu. Dużą zaletą schematów gramatycznych jest to, że wystarczy wstawić tylko słowa by zacząć mówić. Naturalnie w tej fazie nauki zostało zawarte najważniejsze słownictwo czasu teraźniejszego jak słówka i czasowniki, które pomogą Ci budować zdania. Nauczyciel tłumaczy i uczy wymowy w języku niderlandzki i polskim. To nauka, której oczekujesz.

Chcesz zobaczyć jak wyglądają lekcje online? Zapraszam na nasza stronę gdzie możesz uczyć się za darmo link tutaj lub na naszym kanale na YouTube

Zobacz film

Jak zacząć oglądać

Po otrzymaniu wiadomości e-mail z danymi potrzebnymi do zalogowania się, klikamy na stronie głównej (home) na górze po lewej stronie Logowanie. Wpisujemy e-mail i hasło. Po wpisaniu danych i wyborze kursu zaczynamy naukę!

Wysyłka

Dostawa odbywa się za pomocą wiadomości e-mail. Po dokonaniu wpłaty na Państwa konto e-mail zostaje wysłana faktura i wiadomość z danymi potrzebnymi do zalogowania się na stronę by oglądać kursy video.

Płatność

Płatności dokonujemy za pomocą najbezpieczniejszych metod płacenia. Płatność jest zależna od kraju, z którego zamawiamy książkę. W Polsce korzystamy z systemu bezpiecznej płatności transferuj.pl. W Holandii korzystamy z bardzo popularnego i bezpiecznego systemu płatności IDEAL, a w Belgii korzystamy z przelewu bankowego. Po dokonaniu przelewu zostanie wysłana faktura na podany w formularzu adres e-mail.

Może spodoba się również…