Zestaw Krok 2

72.00

Zestaw Książka i Ćwiczenia Krok 2  to zestaw dwóch książek do nauki gramatyki holenderskiej czasu teraźniejszego i przyszłego.

 

Opis

Książka do nauki języka niderlandzkiego autora Michała Kiliana Niderlandzki w praktyce Krok 2 Gramatyka czasu teraźniejszego i przyszłego to książka napisana w języku polskim i niderlandzkim na poziomie B1 – B2 zawierająca trzynaście lekcji.

Książka to 84 strony zawierających wszystkie najważniejsze tematy do nauki gramatyki języka niderlandzkiego. To czas nauki tworzenia zdań w czasie teraźniejszym i przyszłym, które pomogą Wam zacząć komunikować się w tym języku. Na lekcjach będziecie się uczyli o podziale części zdania, jak je stosować i jakie są zasady przy ich tworzeniu, jak wykorzystywać gramatyczne schematy, kiedy stosować zaprzeczenie geen, a kiedy niet, jak tworzyć zdanie twierdzące, przeczące i pytające, jak budować zdanie z jednym lub z dwoma czasownikami i jak tworzyć zdania rozdzielnie złożone.

Naturalnie by zacząć poprawnie mówić w języku niderlandzkim musimy również potrafić łączyć zdania tak by na przykład opowiedzieć jakąś historię lub odpowiedzieć na wiadomość. Do książki zostały stworzone również ćwiczenia.

Ćwiczenia to 141 stron nauki zawierające wszystkie lekcje z książki Niderlandzki w praktyce Krok 2 Gramatyka czasu teraźniejszego i przyszłego. Korzystając z ćwiczeń uczymy się tworzyć zdania, powtarzamy słówka, uczymy się rzeczowników i czasowników. Trenujemy pisanie listów i odpowiadanie na wiadomości. Na koniec poznajemy Rodzinę Kobalt, która ma takie samo życie jak każdy z nas.

Jeśli chcesz zamówić zestaw razem z kursem online to wejdź na ten link gdzie znajdują się zestawy książek z kursami online. Kursy online to dostęp 24/7 do kursów, które pomogą Ci w szybkim czasie zrealizować swój cel.

 

Wideo

Zdjęcia

Odpowiedzi do ćwiczeń

Wszystkie odpowiedzi do ćwiczeń książki Krok II znajdują się tutaj.

Wysyłka

Po dokonaniu zamówienia i wpłaty książka zostanie wysłana na podany w formularzu adres. Czas oczekiwania na książkę jest zależny od kraju zamówienia. W Polsce od 3 do 7 dni roboczych. W Holandii od 3 do 5 dni roboczych. W Belgii od 3 do 7 dni roboczych. Wszystkie książki są wysyłane do Państwa w kartonowych kopertach by zapewnić jej bezpieczeństwo.

Płatność

Płatności dokonujemy za pomocą najbezpieczniejszych metod płacenia. Płatność jest zależna od kraju z którego zamawiamy książkę. W Polsce korzystamy z systemu bezpiecznej płatności transferuj.pl. W Holandii korzystamy z bardzo popularnego i bezpiecznego systemu płatności IDEAL, a w Belgii korzystamy z przelewu bankowego. Po dokonaniu przelewu zostanie wysłana faktura na podany w formularzu adres e-mail.

Może spodoba się również…