Książka Krok 3

48.00

Gramatyka czasu przeszłego. Książka napisana w języku polskim i niderlandzkim. To gramatyka czasu przeszłego. Nauczysz się opowiadać o sytuacjach w czasie przeszłym i rozpoznawać go. Schematy gramatyczne Ci w tym pomogą.

Opis

Książka „Niderlandzki w praktyce” KROK 3 Gramatyka czasu przeszłego to kolejny krok w nauce języka niderlandzkiego. To czas na naukę nowych słówek i tworzenie zdań, które pomogą Ci komunikować się w języku niderlandzkim. Do tworzenia zdań stworzone zostały specjalne schematy gramatyczne do których musisz wstawić tylko słowa by zacząć mówić. Schematy gramatyczne zostały stworzone do szybkiej i skutecznej nauki gramatyki niderlandzkiej. Każdy po opanowaniu KROKU 3 będzie potrafił opowiadać o wydarzeniach w czasie przeszłym, tworzyć zdania i na nie odpowiadać. Zdobyta wiedza z zakresu nauki Kroku 1, 2 i 3 pozwoli Ci na pełną komunikacje w języku niderlandzkim. Jeśli miałeś/łaś problem z opisaniem sytuacji lub historii w czasie przeszłym to ta książka Ci pomoże by tego dokonać. Książka została napisana w języku polskim i niderlandzkim.

By utrwalić wiedzę nabytą podczas nauki stworzyliśmy ćwiczenia i kurs video online prowadzony przez nauczyciela, który rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości związane z nauką języka niderlandzkiego.

Uwaga: Książka Krok 3 nie zawiera ćwiczeń. Ćwiczenia są dostępne osobno i można je również zakupić na stronie internetowej w dziale Książki i ćwiczenia.

Jak się uczyć? Przeczytaj swój plan działania na dwanaście tygodni. (Link tutaj

Spis treści

Krok III ksiazka 1

Krok III ksiazka 2

Krok III ksiazka 3

Krok III ksiazka 4

Wideo


Zdjęcia

Wysyłka

Na een bevestiging van je bestelling en de betaling verzenden wij het boek naar het adres dat in het formulier is vermeld. De wachttijd is afhankelijk van het land van de bestelling. In Polen: tussen 3 en 7 werkdagen. In Nederland: tussen 3 en 5 werkdagen. In België: tussen 3 en 7 werkdagen. Alle boeken worden in kartonnen enveloppen voor de veiligheid bezorgd.

Płatność

Po dokonaniu zamówienia i wpłaty książka zostanie wysłana na podany w formularzu adres. Czas oczekiwania na książkę jest zależny od kraju zamówienia. W Polsce od 3 do 7 dni roboczych. W Holandii od 3 do 5 dni roboczych. W Belgii od 3 do 7 dni roboczych. Wszystkie książki są wysyłane do Państwa w kartonowych kopertach by zapewnić jej bezpieczeństwo.

Może spodoba się również…