KROK 3 na 3 tygodnie

40.00

Dostęp do kursu na 3 tygodnie.

Sam wybierasz jak długo chcesz się uczyć. Oglądasz kurs wideo kiedy masz na to czas. Kursy można oglądać na komputerach, laptopach i telefonach.

Opis

Kurs wideo online Krok 3 Gramatyka czasu przeszłego to dwanaście lekcji. Każda lekcja wideo kursu trwa od 30 do 70 minut.

To ostatnia faza nauki. Krok 3 Czas przeszły to dopełnienie twojej wiedzy z zakresu nauki gramatyki języka niderlandzkiego.  W tej fazie nauki poznasz słownictwo z zakresu czasu przeszłego i zaczniesz je stosować używając schematów gramatycznych. Będziesz potrafił opowiadać w czasie przeszłym.  Nauczyciel tłumaczy i uczy wymowy w języku niderlandzki i polskim. Tłumaczy gramatykę czasu przeszłego i pomaga łączyć zdania w opowiadania czy wydarzenia co pomoże Ci w opisywaniu zdarzeń. To wiedza, która musisz zdobyć by w pełni posługiwać się językiem niderlandzkim.

Zaletą kursów online jest brak ograniczeń czasowych. Uczysz się, jeśli masz na to czas. Kursy można oglądać na komputerach, laptopach i telefonach.

 

Zobacz film

Jak zacząć oglądać

Po otrzymaniu wiadomości e-mail z danymi potrzebnymi do zalogowania się, klikamy na stronie głównej (home) na górze po lewej stronie Logowanie. Wpisujemy e-mail i hasło. Po wpisaniu danych i wyborze kursu zaczynamy naukę!

Wysyłka

Dostawa odbywa się za pomocą wiadomości e-mail. Po dokonaniu wpłaty na Państwa konto e-mail zostaje wysłana faktura i wiadomość z danymi potrzebnymi do zalogowania się na stronę by oglądać kursy video.

Płatność

Płatności dokonujemy za pomocą najbezpieczniejszych metod płacenia. Płatność jest zależna od kraju, z którego zamawiamy książkę. W Polsce korzystamy z systemu bezpiecznej płatności transferuj.pl. W Holandii korzystamy z bardzo popularnego i bezpiecznego systemu płatności IDEAL, a w Belgii korzystamy z przelewu bankowego. Po dokonaniu przelewu zostanie wysłana faktura na podany w formularzu adres e-mail.

Może spodoba się również…