Niderlandzki w praktyce

Książka Niderlandzki w praktyce Krok 1 Podstawy

Nauka od podstaw języka niderlandzkiego

Książka niderlandzki w praktyce Krok 1 Podstawy autora Michała Kiliana to 97 stron gdzie znajdziecie wszystkie tematy potrzebne do nauki języka niderlandzkiego od podstaw. Książka została napisana w języku polskim i niderlandzkim i jest podzielona na siedem lekcji. Każda lekcja to nowy temat do nauki gdzie znajdziecie potrzebne słówka i wiedzę by opanować podstawy języka niderlandzkiego. Specjalnie przygotowane dialogi pomogą Wam w pierwszej komunikacji w języku niderlandzkim. Do każdej lekcji został stworzony kurs wideo, gdzie możecie uczyć się w domu sami na podstawie przygotowanych materiałów.

Niderlandzki w praktyce Krok 1 Podstawy kurs wideo

Wideo lekcje Krok 1 Podstawy

Jeśli już posiadasz książkę Niderlandzki w praktyce Krok 1 Podstawy i chcesz rozpocząć naukę języka niderlandzkiego od podstaw to jesteś na dobrej drodze by to zrobić. Kursy wideo są stworzone w języku polskim i języku niderlandzkim. Krok 1 Podstawy to siedem lekcji. Każda z lekcji zawiera potrzebne słownictwo, dialogi i proste zdania do nauki. Wszystkie tematy z lekcji są przedstawione w sposób prosty i łatwy do zapamiętania. Ucząc się w domu możesz ćwiczyć dialogi i uczyć się nowych słówek. Każdą lekcję możesz oglądać wiele razy by dokładnie opanować tematy z lekcji. Wideo kursy są stworzone w sposób wizualny to znaczy, że możesz je oglądać jak i słuchać. 

Kurs Krok 1 Podstawy

Kurs wideo zawiera siedem lekcji z książki Niderlandzki w praktyce Krok 1 Podstawy

Jak rozpocząć naukę języka niderlandzkiego?

By rozpocząć naukę języka niderlandzkiego od podstaw należy zakupić książkę niderlandzki w praktyce krok 1 Podstawy i na podstawie kursów wideo do książki Krok 1 Podstawy zacząć naukę języka niderlandzkiego. Kursy wideo są dostępne na stronie www.niderlandzkiwpraktyce.pl i są darmowe, więc każdy może się z nich uczyć. Pamiętaj daj sobie czas na naukę tego języka by go polubić. Możesz się uczyć w dowolnej chwili, bo ucząc się samodzielnie w domu uczysz się kiedy masz na to czas. Możesz zaplanować sobie naukę raz lub dwa razy w tygodniu. Pamiętaj by zaplanować sobie naukę w chwili kiedy nikt Ci nie przeszkadza i masz czas tylko dla siebie. 

Ksiazka Krok 1

Książka do nauki języka niderlandzkiego od podstaw

Książka Niderlandzki w praktyce Krok 1 Podstawy to idealna książka do rozpoczęcia nauki języka niderlandzkiego. Uczysz się tego co jest najważniejsze i najbardziej przydatne do rozpoczęcia mowy w tym języku. Książka Niderlandzki w praktyce to nie tylko podstawy ale również proste schematy, które pomogą Ci w pierwszej komunikacji w tym języku. Jednym z przykładów jest zdanie Ja potrzebuję w języku niderlandzkim. By utworzyć takie zdanie musisz tylko wystawić odpowiednie słowo do schematu, który dla Ciebie stworzyłem byś mógł szybko opanować to zdanie w języku niderlandzkim. Na tym przykładzie pokażę Ci jak to zrobić. Jeśli, chcesz powiedzieć Ja potrzebuję długopis. To Ja potrzebuję w języku niderlandzkim to: Ik heb (tu wstawiasz potrzebny wyraz) nodig. W tłumaczeniu na język polski to zdanie brzmi: Ik heb (…..) nołdih. Czyli jeśli potrzebujesz długopis czyli pen w języku niderlandzkim to zdanie „Ja potrzebuję długopis” będzie brzmiało: „Ik heb pen nodig” czyli „Ik heb pen nołdih” Naturalnie w miejsce długopisu możesz wstawić każdy inny wyraz jak na przykład mleko (melk) jeśli jesteś w sklepie i szukasz mleka lub jeśli jesteś w pracy i potrzebujesz na przykład buty robocze (werkschoenen). To prosty schemat do nauki języka niderlandzkiego jeśli potrafisz go zastosować. Gdzie znaleźć potrzebny wyraz? Możesz go znaleźć używając każdego tłumacza języka niderlandzkiego online lub wykorzystując poznane słowo na przykład w pracy. 

Wykup lekcje Skype i poćwicz podstawy lub gramatykę

Jeśli już znasz podstawy języka niderlandzkiego i chcesz rozpocząć kolejny Krok w jego nauce to możesz również skorzystać z możliwości nauki języka niderlandzkiego online w szkole Niderlandzki w praktyce. Miesięczny koszt nauki zaczyna się od 40 euro miesięcznie za cztery lekcje w miesiącu. Uczysz się w grupie na komputerze lub telefonie korzystając z komunikatora do połączeń wideo. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy znajdujący się na stronie by rozpocząć naukę w grupie lub samodzielnie.  

1

Dołącz do klasy online nauki języka niderlandzkiego

Jeśli chcesz rozpocząć naukę języka niderlandzkiego od podstaw na kursie online to zapisz się do klasy online. Koszt jednej lekcji nauki  języka niderlandzkiego online to od 10 euro lub 40 złoty. Miesięczny koszt nauki zaczyna się od 40 euro miesięcznie za cztery lekcje w miesiącu. Uczysz się w grupie na komputerze lub telefonie korzystając z komunikatora do połączeń wideo. Lekcje odbywają się w języku polskim i niderlandzkim. By zapisać się na kurs wystarczy wypełnić formularz kontaktowy znajdujący się na stronie. 

3