Książki do nauki holenderskiego online

Oferujemy pełen zestaw książek oraz ćwiczeń do nauki języka holenderskiego. Z nami z łatwością nie tylko poznasz, ale także pokochasz ten język! Nasze książki do nauki niderlandzkiego umożliwiają praktyczne zdobycie umiejętności językowych dla osób na każdym etapie zaawansowania, także dla początkujących. Umożliwiają one:

  • naukę słówek;
  • nabycie wprawy w poprawnym mówieniu w języku holenderskim;
  • łatwe przyswojenie gramatyki tego języka.

Książki do kupienia w naszym sklepie

W naszym sklepie internetowym zakupić można cały komplet podręczników (I, II i III krok oraz dwa zestawy ćwiczeń) lub poszczególne wydania dotyczące:

  • podstawy (krok I);
  • gramatyki czasu teraźniejszego i przyszłego (krok II),
  • oraz gramatyki czasu przeszłego (krok III).

Książka Krok I Podstawy

7a

ZOBACZ

Książka Krok II Gramatyka w schematach

7

ZOBACZ

Książka Krok III Czas przeszły

8

ZOBACZ

Profesjonalne książki do nauki niderlandzkiego

Przygotowane przez nas podręczniki umożliwiają skuteczną i ciekawą naukę języka holenderskiego – pod względem pisania, czytania oraz mówienia. Każdy podręcznik został napisany w sposób prosty i przystępny, aby umożliwić samodzielną naukę języka bez dodatkowej pomocy.

To doskonałe książki zarówno dla osób, którym nauka języków przychodzi z łatwością, jak i dla bardziej biegłych w tej dziedzinie. Gwarantujemy, że z nami – bez względu na to, czy dopiero zaczynasz, czy szlifujesz język – szybko zaczniesz mówić płynnie po holendersku!

Do oferowanych przez nas podręczników – stworzonych przez doskonałych specjalistów – dołączone są nagrania MP3, które wspierają oswojenie się z brzmieniem języka holenderskiego oraz naukę poprawnej wymowy. Do książek (w zestawie lub dodatkowo) można dokupić także kursy on-line, uwzględniające konsultacje z nauczycielem i możliwość wyjaśniania wszelkich wątpliwości na bieżąco.

Oferowane przez nas książki do nauki holenderskiego wspomogą wypełnienie śmiałych celów samorealizacji czy rozwoju zawodowego, a to z kolei może pomóc Ci odmienić swoje życie na lepsze. Zapraszamy do zakupów! Oferujemy atrakcyjne ceny i naprawdę rzetelny, godny polecenia produkt.