Kursy stacjonarne

rozmowa na kantynie

Kursy holenderskiego w szkole Niderlandzki w Praktyce to nauka języka niderlandzkiego od A do Z. Uczysz się w szkole gdzie nauczyciel tłumaczy wszystkie zagadnienia z książek jak i również w domu korzystając z kursów online, które na czas nauki zostają Ci udostępnione na naszej platformie online.

laptop-819285Korzystając z naszej oferty nauki języka niderlandzkiego uczysz się w milej atmosferze i malej grupie by nauka języka przebiegała w sposób efektywny i przyjemny. Podczas lekcji możesz liczyć na profesjonalne podejście do ucznia gdzie nauczyciel nie marnuje czasu na zbędne rozmowy. Naszym celem jest nauczenie Cie języka niderlandzkiego w jak najszybszym czasie. Czy jest to proste? Naturalnie, że nie lecz posiadamy wiedzę i umiejętności by tego dokonać. Nauczanie języka niderlandzkiego to nasza pasja, która dzielimy się z ludźmi.

Certyfikat

Po zakończeniu kursu zdobędziesz certyfikat naszej szkoły Niderlandzki w Praktyce, który na pewno Ci się przyda szukając pracy u holenderskiego pracodawcy lub stawiając kolejne kroki by osiągnąć swój cel.

Jakie są ceny i poziomy kursów?

Krok I Podstawy –  Cena: 100 euro

1

Dla kogo jest ten kurs? Dla wszystkich, którzy zaczynają przygodę z nauką języka niderlandzkiego lub już posiadają już wiedzę podstawową i chcieli by jeszcze raz ją powtórzyć. Wiedza z zakresu podstaw języka niderlandzkiego jest istotna by zacząć kolejny etap nauki po ukończeniu Kroku I.

Materiały: Książka Krok I, certyfikat językowy naszej szkoły i jak i również dostęp do platformy online na okres 5 tygodni jest za darmo.

Kurs trwa 5 tygodni. Spotykamy się pięć razy po 2 godziny.

Krok II Gramatyka czasu teraźniejszego i przyszłegoCena: 100 euro

Zestaw krok II

Dla kogo jest ten kurs? Kurs Krok II jest skierowany do osób, którzy ukończyli kurs Krok I w naszej szkole lub posiadają wiedzę podstawowa z zakresu nauki języka niderlandzkiego. Jest to kurs nauki gramatyki czasu teraźniejszego i przyszłego. Zaczniesz tworzyć zdania i nauczysz się nowych słówek by zacząć mówić.

Materiały: Książka i ćwiczenia Krok II, certyfikat językowy naszej szkoły jak i również dostęp do platformy online na okres 5 tygodni jest za darmo.

Kurs trwa 5 tygodni. Spotykamy się pięć razy po 2 godziny.

Krok III Gramatyka czasu przeszłegoCena: 100 euro

Zestaw Krok III

Dla kogo jest ten kurs? Kurs Krok III jest skierowany do osób, którzy ukończyli Krok II w naszej szkole. To ostatni krok nauki gdzie poznasz czas przeszły dokonany i niedokonany języka niderlandzkiego. Będziesz tworzył zdania i dialogi potrzebne by opowiadać o sytuacjach, które miały miejsce w przeszłości.

Materiały: Książka i ćwiczenia Krok III, certyfikat językowy naszej szkoły jak i również dostęp do platformy online na okres 5 tygodni jest za darmo.

Kurs trwa 5 tygodni. Spotykamy się pięć razy po 2 godziny.

Gdzie odbywają się kursy?

Miasta w, których jesteśmy obecni to Bergen op Zoom, Roosendaal, Goes, Breda, Etten-Leur. Jeśli Twojej miejscowości nie ma na tej liście nie martw się. Jesteśmy w stanie zorganizować kurs języka holenderskiego w każdej miejscowości w Holandii.

Kiedy odbywają się kursy?

Kursy odbywają się w każdy dzień tygodnia od poniedziałku do niedzieli.

W jakich godzinach?

Godziny są dopasowane indywidualnie do grupy.

Jak jest liczba studentów na kursie?

Liczba studentów na kursie to od 8 do 10 osób.

Kiedy mogę zacząć naukę?

Naukę zaczynamy jak tylko zbierze się określona liczba studentów.

Czy kursy mogą odbywać się na zakładzie pracy?

Naturalnie jeśli tylko pracodawca wyrazi taką zgodę.

Czy mój pracodawca może zapłacić za mój kurs?

Tak. Zapytaj w pracy czy pracodawca pokryje koszty twojego kursu.

Jak się zapisać na kurs? Wystarczy wypełnić formularz, który znajduje się pod spodem. Napisz na jaki kurs chcesz się zapisać Krok I, Krok II czy Krok III i w jakiej miejscowości chcesz się uczyć. Na pewno się z tobą skontaktujemy.

Jeśli masz więcej pytań to zapraszam do kontaktu

Michał Kilian

office@niderlandzkiwpraktyce.pl

Facebook

+31 0617692246