Krok 1 na 7 tygodni

40.00

Dostęp do kursu na 7 tygodni

Sam wybierasz jak długo chcesz się uczyć. Oglądasz kurs wideo, kiedy masz na to czas. Kursy można oglądać na komputerach, laptopach i telefonach.

Kategoria:

Opis

Kurs wideo online Krok I Podstawy to siedem lekcji. Każda lekcja wideo kursu trwa od 30 do 45 minut.

 

Na kursie online Krok I Podstawy nauczysz się specjalnie dobranego słownictwa z zakresu podstaw języka niderlandzkiego. Wszystkie wiadomości są uzupełnione dialogami i gramatycznymi schematami, które możesz od razu użyć w realnych sytuacjach i zacząć mówić. Nauczyciel będzie uczył Cię wymowy słówek, zdań i dialogów w języku polskim i niderlandzkim. Na kursie online nie będziesz się nudzić, a ucząc się w czasie wolnym od pracy szybko zdobędziesz wiedzę potrzebną do pierwszej komunikacji z Holendrami. Pamiętaj by uczyć się każdego dnia. Oglądaj słuchaj i ucz się!

 

 

Zobacz film

Jak zacząć oglądać

Po otrzymaniu wiadomości e-mail z danymi potrzebnymi do zalogowania się, klikamy na stronie głównej (home) na górze po lewej stronie Logowanie. Wpisujemy e-mail i hasło. Po wpisaniu danych i wyborze kursu zaczynamy naukę!

Wysyłka

Dostawa odbywa się za pomocą wiadomości e-mail. Po dokonaniu wpłaty na Państwa konto e-mail zostaje wysłana faktura i wiadomość z danymi potrzebnymi do zalogowania się na stronę by oglądać kursy video.

Płatność

Płatności dokonujemy za pomocą najbezpieczniejszych metod płacenia. Płatność jest zależna od kraju, z którego zamawiamy książkę. W Polsce korzystamy z systemu bezpiecznej płatności transferuj.pl. W Holandii korzystamy z bardzo popularnego i bezpiecznego systemu płatności IDEAL, a w Belgii korzystamy z przelewu bankowego. Po dokonaniu przelewu zostanie wysłana faktura na podany w formularzu adres e-mail.