Niderlandzki w praktyce

Kursy grupowe w szkole Niderlandzki w praktyce

Nauka języka niderlandzkiego na kursach grupowych w szkole Niderlandzki w praktyce to nauka od podstaw lub nauka gramatyki. Na lekcjach uczysz się tego co najważniejsze by zacząć mówić w języku niderlandzkim. Nauczyciel tłumaczy wszystkie zagadnienia z książki na przykładach w języku polskim i niderlandzkim. Lekcje nastawione są na naukę mowy więc na lekcji trenujemy wymowę jak i również rozmawiamy dużo w języku niderlandzkim. Lekcje odbywają się w Bergen op Zoom w Holandii na podanej na stronie lokalizacji, gdzie spotykamy się raz lub dwa razy w tygodniu  lub na weekendzie. Materiały z których korzystam na lekcji to książki Niderlandzki w praktyce. Dostęp do wideo kursów nauki języka niderlandzkiego w szkole Niderlandzki w praktyce jest darmowy. 

Dostępne kursy grupowe w szkole Niderlandzki w praktyce

Kursy języka niderlandzkiego od podstaw

Kurs języka niderlandzkiego od podstaw to kurs dla wszystkich, którzy zaczynają przygodę z językiem niderlandzkim i chcą się go nauczyć. Kurs języka niderlandzkiego w szkole Niderlandzki w praktyce trwa około 10 tygodni. Na każdej lekcji uczymy się podstaw zaczynając od alfabetu języka niderlandzkiego, zaimków osobowych i wszystkich potrzebnych podstaw tego języka by rozpocząć naukę gramatyki języka niderlandzkiego. Uczymy się na podstawie książki Niderlandzki w praktyce Michała Kiliana Krok 1 Podstawy, która zawiera wszystkie potrzebne podstawy i słownictwo do opanowania tego języka. Na lekcji uczysz się również dialogów potrzebnych do pierwszej komunikacji by zacząć od razu mówić. Nauczyciel uczy w języku polskim i  niderlandzkim co ułatwia naukę tego języka. Uczysz się w małych grupach gdzie każdy jest na tym samym poziomie. Jeśli znasz już podstawy i chcesz nauczyć się gramatyki języka niderlandzkiego to zapraszam na kurs gramatka na, którym nauczysz się jak tworzyć zdania w języku niderlandzkim.

Kursy języka niderlandzkiego nauka gramatyki

Nauka gramatyki języka niderlandzkiego w szkole Niderlandzki w praktyce to nauka czasu teraźniejszego, przyszłego i przeszłego potrzebnego do poprawnej nauki mowy tego języka. Nauka zaczyna się od nauki potrzebnych czasowników, określeń czasu, miejsca i zaimków pytających, które pomogą Ci w rozpoczęciu budowy zdań. Nauczysz się jak budować zdania i jak poprawnie wymawiać słowa w języku niderlandzkim. Na lekcji będziesz stosować poznany materiał, który użyjesz w realnych sytuacjach. W domu rozwiązujesz zadania i oglądasz specjalnie stworzone kursy wideo do książek Niderlandzki w praktyce. Kursy wideo są stworzone na podstawie książek Niderlandzki w praktyce i zawierają wszystkie lekcje z książek. By rozpocząć naukę wystarczy wybrać kurs na który chcesz się zapisać i rozpocząć naukę języka niderlandzkiego w mojej szkole językowej. 

2 1

Kurs języka niderlandzkiego Dialogi

Kurs języka niderlandzkiego dialogi to kurs gdzie już znasz podstawy i gramatykę języka niderlandzkiego czasu teraźniejszego, przyszłego i przeszłego. Na kursie nauczysz się jak wykorzystać poznany wcześniej materiał z lekcji. Nauczysz się jak budować zdania i łączyć gramatykę czasu teraźniejszego i przeszłego by zacząć tworzyć krótkie opowiadania. Na lekcji koncentrujemy się na mowie języka niderlandzkiego i uczymy się jak pisać w listy i krótkie opowiadania. Ćwiczymy rozmowy w języku niderlandzkim na przykładach z realnych sytuacji. Ten kurs przygotuje Cię rozpoczęcia mowy w języku niderlandzkim na poziomie komunikatywnym. 

3

Cennik kursów grupowych w szkole Niderlandzki w praktyce

Płatność za kurs nauki języka niderlandzkiego jest miesięczna

Płatność za kurs w szkole Niderlandzki w praktyce jest miesięczna. Czyli dokonujesz opłaty za kurs na początku każdego miesiąca nie zależnie jaki kurs wybierzesz. Koszt kursu od podstaw języka niderlandzkiego to koszt od 80 euro miesięcznie. Spotykamy się raz lub dwa razy w tygodniu na lokacji gdzie uczysz się języka niderlandzkiego w małej grupie. 

Czy mogę zrezygnować z kursu?

Tak. Na koniec każdego miesiąca możesz zrezygnować z kursu nauki języka niderlandzkiego w szkole Niderlandzki w praktyce. Koszty poniesione za naukę na kursie nie zostają zwrócone. 

Cennik kursów

Płatność za kurs jest miesięczna

Materiały do nauki w szkole Niderlandzki w praktyce

Książki Niderlandzki w praktyce autora Michała Kiliana. Książka Krok 1 Podstawy, Książka Krok 2 Gramatyka czasu teraźniejszego i przyszłego, Książka Ćwiczenia Krok 2, Książka Krok 3 Gramatyka czasu przeszłego, Książka Ćwiczenia Krok 3

Certyfikat nauki języka niderlandzkiego w szkole Niderlandzki w praktyce

Certyfikat nauki języka niderlandzkiego

Certyfikat języka niderlandzkiego uzyskujesz po każdym ukończonym kursie w zależności od poziomu kursu, do którego dołączysz. Certyfikat będzie Ci potrzebny, gdy będziesz szukać nowej pracy jak i również kiedy wymaga tego Twój pracodawca. Certyfikaty są wystawiany na poziomach takich jak A1,A2, B1 i B2. Naturalnie by uzyskać certyfikat należy uczestniczyć na wszystkich zajęciach i się uczyć na lekcjach i w domu.

Certyfikat

Gdzie odbywają się kursy?

Gdzie odbywają się kursy w szkole Języka niderlandzkiego Niderlandzki w praktyce?

Kursy odbywają się na lokacji w Bergen op Zoom lub w miejscowościach znajdujących się  Bergen op Zoom takich jak Roosendaal, Breda lub Goes. Kursy zakładowe i kursy online odbywają się w całej Holandii. 

Pytania i odpowiedzi dotyczące kursów

Ważne

Pytania i
odpowiedzi

Kurs możesz rozpocząć w każdej chwili lub dołączyć do grupy na swoim poziomie językowym. 

Naturalnie. Koszt jednej godziny nauki lekcji prywatnych to koszt 40 euro za 60 minut nauki. 

Płatność dokonujemy raz w miesiącu na początku każdego miesiąca.

Tak. Instantietje możliwość wystawienia faktury za odbyty kurs. 

Zobacz również ofertę kursów języka niderlandzkiego Skype

Lekcje Skype języka niderlandzkiego

Nauka online w domu języka niderlandzkiego na każdym poziomie. Dołącz do klasy online i zacznij naukę już dziś! Kursy przeznaczone są dla osób posiadających stabilne połączenie internetowe, które pozwala na połączenie online bez zakłóceń. Jeśli mieszkasz w domu gdzie korzystasz z wifi do, którego mają dostęp inni użytkownicy to raczej połączenie nie będzie za silne co może mieć wpływ na jakość połączenia podczas lekcji.

1

Kursy na zakładach pracy języka niderlandzkiego w szkole Niderlandzki w praktyce

Kursy na zakładach pracy