Niderlandzki w praktyce

Kursy języka angielskiego w szkole Niderlandzki w praktyce

Kursy języka angielskiego w szkole Niderlandzki w praktyce to kursy ukierunkowane na szybką naukę komunikacji w języku angielskim. Po krótkim czasie nauki będziesz potrafić mówić w języku angielskim zachowując poprawną gramatykę i wymowę tego języka. Na lekcjach uczysz się tylko tego co potrzebne by zacząć mówić w tym języku. Specjalnie przygotowane materiały do szybkiej nauki pomogą Ci w osiągnięciu tego celu. Na lekcji uczę w języku polskim i angielskim co ułatwia tłumaczenie wszystkich potrzebnych zagadnień. Uczysz się słówek i gramatyki, którą możesz od razu zacząć stosować w pracy i na przykład umawiając spotkanie u lekarza. Lekcje są nastawione na dużą liczbę dialogów by utrwalać poznaną wiedzę i móc zacząć ją stosować. Kursy szybkiej nauki komunikacji języka angielskiego organizowane są na lokacji w Bergen op Zoom i pobliskich miejscowościach. Koszt nauki szybkiej komunikacji języka angielskiego zaczyna się od 20 euro lub 80 złoty za godzinę nauki.  

Nauka szybkiej komunikacji w języku angielskim

Na czym polega szybka nauka komunikacji języka angielskiego? Szybka nauka komunikacji polega na stosowaniu tylko tego co jest potrzebne by zacząć mówić w tym języku. Poznajesz najważniejsze słowa, czasowniki i gramatykę, która jest prosta do zastosowania w praktyce. Na lekcji tłumaczę wszystkie zagadnienia w sposób prosty do opanowania i zapamiętania. Przygotowane materiały pomogą Ci w rozwoju tego języka na poziomie, który sprawi, że każdy Cię zrozumie, a Ty będziesz potrafić powiedzieć to co najważniejsze do przekazania w sposób prosty i czytelny. Nauczysz się jak odpowiadać na pytania i tworzyć zdania w różnych czasach gramatycznych. Czy to trudne? Nie gdyż język polski i angielski w podstawowej komunikacji nie różni się bardzo od siebie. Ale to wiedzą tylko osoby, które potrafią uczyć języków obcych i posiadają talent, który im na to pozwala. Dlaczego warto uczyć języka angielskiego? Odpowiedź jest bardzo prosta. Język angielski na poziomie komunikatywnym przyda Ci się nie tylko w pracy w Holandii ale również w każdym innym kraju jak i na wakacjach.

lekcje angielskiego

Czego nauczysz się na lekcji szybkiej nauki komunikacji w języku angielskim?

Na lekcji szybkiej nauki komunikacji w języku angielskim nauczysz się szybko mówić w tym języku i nie ważne w jakim jesteś wieku lub jaki masz talent do języków. Każdy może nauczyć się tego języka na poziomie, który pozwoli mu na poprawną komunikację. 

Czy jestem wstanie nauczyć się tego języka? Tak każdy jest wstanie jeśli ma chęć do nauki i odpowiedniego nauczyciela

Czy gramatyka angielska jest trudna? Tak, ale by się poprawnie komunikować w tym języku nie musisz znać całej gramatyki. Wystarczy gramatyka, która pozwoli Ci na poprawną komunikację w tym języku.

Czy wymowa języka angielskiego jest trudna? Tym zajmuje się ja na lekcji ucząc Cię wymowy. 

Po co mi język angielski? W pracy, na wakacjach i przy załatwianiu spraw administracyjnych. Nie musisz się już nikogo prosić o pomoc. 

Jak się nauczyć tego języka? To wiem ja. Ty musisz się tylko uczyć słów i odrabiać zadania domowe. 

Jak szybko nauczę się języka angielskiego tą metodą? Bardzo szybko ale pamiętaj, że każdy ma określony talent do nauki języków. 

Uczyć się języka niderlandzkiego czy angielskiego jak mieszkam w Holandii? Jeśli chcesz się uczyć języka niderlandzkiego to zapisz się na jeden z kursów języka niderlandzkiego w mojej szkole językowej. Język niderlandzki jest trudniejszy niż język angielski gdyż należy do grupy języków germanistycznych. 

Lekcje angielskiego w szkole niderlandzki w praktyce

Nauka języka angielskiego

Nauka słówek

Nauka słówek potrzebnych do komunikacji w języku angielskim. Słówka i wymowa potrzebne do tworzenia zdań.

1 5

Nauka gramatyki

Nauka gramatyki do szybkiej komunikacji w języku angielskim gdzie nauczysz się jak tworzyć zdania.

2 5

Nauka mowy

Dialogi w języku angielskim gdzie nauczysz się wymowy i zastosowania poznanego słownictwa i gramatyki.

3 5

Jaka jest cena kursu języka angielskiego w szkole Niderlandzki w praktyce?

Cena kursu języka niderlandzkiego w szkole Niderlandzki w praktyce to 20 euro lub 80 złoty za godzinę nauki (60 minut). Lekcje nauki języka angielskiego są dopasowane do poziomu nauki kursanta. Materiały z jakich korzystam na lekcji to materiały przygotowane do szybkiej nauki mowy w języku angielskim. Uczysz się tego co jest najważniejsze by zacząć jak najszybciej komunikować się w tym języku. Kurs trwa około sześciu miesięcy. Koszt miesięczny kursu nauki języka angielskiego nauki szybkiej komunikacji przy jednej lekcji w tygodniu to koszt 80 euro lub 320 złoty (Koszt przy czterech lekcjach w miesiącu). Nauka w grupie lub samodzielnie. 

Nauka w grupie lub samodzielnie?

Nauka języka angielskiego w grupie lub samodzielnie na lokacji to koszt 20 euro za 60 minut nauki. Płatność za kurs jest miesięczna. Zrezygnować z kursu można po każdym opłaconym miesiącu nauki.

4 4

Dla kogo jest przeznaczony kurs szybkiej komunikacji w języku angielskim?

Kurs nauki szybkiej komunikacji w języku angielskim jest przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą szybko nauczyć się mówić w tym języku. Na kursie nauczysz się poprawnej wymowy jak i również gramatyki, która pomoże Ci budować zdania. Będziesz potrafić opowiadać o wydarzeniach, które wydarzyły się dzisiaj, wczoraj i które wydarzą się jutro. Czy to trudne? Naturalnie, że nie. By porozumiewać się w tym języku na poziomie komunikatywnym wystarczy stosować odpowiednie czasy gramatyczne. Czy gramatyka języka angielskiego jest trudna do nauki? By komunikować się w tym języku wystarczy uczyć się tego co jest najważniejsze, a nie wszystkiego. Czy oni będą mnie rozumieli? Tak, bo różnica między angielskim, który się nauczysz i angielskim stosowanym przez 70% wszystkich mówiących na poziomie komunikatywnym jest żadna. Komunikacja, uważana za poprawną w języku angielskim to trzy czasy gramatyczne i słówka. Poziom języka angielskiego na poziomie komunikatywnym jest oceniany na podstawie ilości znanych bardziej lub mniej słówek w języku angielskim. Kto jest w takim razie na poziomie wyższym niż komunikatywny? Wszyscy, którzy, muszą dzwonić do Anglii 🙂 

2 6

W czym pomaga kurs nauki szybkiej komunikacji w języku angielskim?

Kurs szybkiej komunikacji języka angielskiego w szkole Niderlandzki w praktyce pomaga w szybkim opanowaniu tego języka na poziomie pozwalający na swobodną komunikację w tym języku. Wystarczy, że uczysz się zadanych na lekcji słówek w wolnym czasie i wykorzystujesz poznane dialogi na lekcji w realnych sytuacjach. Gramatyka języka angielskiego jest przedstawiona w sposób prosty do opanowania, nawet jeśli nie masz talentu do nauki języków obcych. Gramatyka jakiej uczę na lekcji to gramatyka, którą zastosujesz każdej sytuacji na przykład w pracy lub u lekarza. Nauczysz się jak składać zdania by powiedzieć wszystko co jest ważne i odpowiadać na zadane pytania. Jeśli znasz gramatykę języka angielskiego i chcesz mówić więcej na różne tematy to zasada jest prosta. Należy nauczyć się więcej ilości nowych słówek ale tylko takich, które będziesz używać podczas rozmowy. Nie ucz się słówek, które nie jesteś wstanie użyć gdyż to marnowanie czasu. 

6 3

Dlaczego warto zapisać się na kurs szybkiej nauki komunikacji w języku angielskim?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta. Jeśli chcesz sobie poradzić w każdej sytuacji i nie prosić się o pomoc innej osoby to przynajmniej jeden powód do tego by zacząć naukę tego języka. W języku angielskim możesz spokojnie rozmawiać w Holandii i w innych krajach na całym świecie, gdyż jest to język w którym porozumiewa się wile osób. Język angielski jest językiem urzędowym w Holandii, więc każde pismo urzędowe może zostać napisane w tym języku. Ten język przyda Ci się w pracy gdzie prawie każdy z Holendrów mówi w jakimś stopniu w języku angielskim. Naturalnie jeśli jesteś osobą, komunikatywną to ten język pozwoli Ci na porozumiewanie się w tym języku ze swoimi kolegami. 

5 4

Jak zapisać się na kurs szybkiej komunikacji w języku angielskim w szkole Niderlandzki w praktyce?

By zapisać się na kurs języka angielskiego w szkole Niderlandzki w praktyce należy wypełnić formularz kontaktowy na stronie lub napisać wiadomość na numer telefonu +31 648887614 

Napisz na jakim jesteś poziomie języka angielskiego i od kiedy chcesz rozpocząć kurs jak i również czy mieszkasz blisko lokalizacji Bergen op Zoom gdzie odbywają się kursy w mojej szkole językowej. 

7 1