Niderlandzki w praktyce

Kursy na zakładach pracy języka niderlandzkiego w szkole Niderlandzki w praktyce

Kursy języka niderlandzkiego na zakładach pracy w szkole Niderlandzki w praktyce są dostosowane do profilu zakładu. W ofercie znajdują się takie kursy jak kurs języka niderlandzkiego od podstaw, Kurs języka niderlandzkiego nauka gramatyki, Kurs poprawy komunikacji na zakładzie pracy, bezpieczeństwo na zakładzie pracy jak i również logistyka w praktyce, technika w praktyce i produkcja w praktyce. Nauczyciel języka niderlandzkiego mówi w języku niderlandzkim, angielskim i polskim. Nauczyciel posiada doświadczenie w dziale produkcyjnym, technicznym, logistycznym, IT i medycznym. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat dostępnych kursów to zapraszam do wypełnienia formularza kontaktowego znajdującego się pod spodem lub wysłania wiadomości email na adres kontakt@niderlandzkiwpraktyce.pl 

Dostępne kursy na zakładach pracy w szkole niderlandzki w praktyce

Kursy grupowe języka niderlandzkiego w szkole Niderlandzki w praktyce

Kursy grupowe języka niderlandzkiego to nauka od podstaw lub nauka gramatyki i dialogów w tym języku. Uczysz się w małych grupach gdzie Twoi koledzy mają ten sam poziom językowy. Na lekcjach tłumaczę wszystkie zagadnienia w języku polskim i niderlandzkim. Uczysz się na lekcji jak i również w domu na kursach wideo. Dlaczego warto wybrać nauczyciela uczącego w języku polskim? Gdyż 80% wszystkich kursów prowadzonych w języku niderlandzkim lub angielskim kończy się po trzech miesiącach z wiedzą na poziomie „goedemorgen”. Czyli uczenie się innego języka w innym języku, gdzie nie mówimy w żadnym z dwóch języków. Są zakłady dla, których ta praktyka jest normalna i bardzo często stosowana lecz czy jest to logiczne? Zawsze mówię, że pracodawcy w Holandii muszą sami spróbować uczyć się w ten sposób czyli: Spróbować nauczyć się hiszpańskiego po francusku gdzie znają tylko język niderlandzki. Wtedy każdy z nich mówi, że jest to nie możliwe ale pracownicy z Polski na pewno to potrafią. Ten sposób oceny tej sytuacji zostawiam bez komentarza. 

7

Kursy Skype na zakładach pracy w szkole Niderlandzki w praktyce

Kursy Skype w szkole Niderlandzki w praktyce to nauka języka niderlandzkiego od podstaw tego języka. Kursy organizowane są raz w tygodniu po jednej godzinie. Uczysz się w grupie gdzie znajdują się osoby na Twoim poziomie językowym. Uczysz się słówek dialogów i praktycznych schematów do nauki szybkiej mowy języka niderlandzkiego. Kursy organizowane są przy współpracy z zakładami pracy więc uczysz się wraz ze swoimi kolegami z pracy. Naturalnie uczysz się słownictwa potrzebnego by rozumieć lepiej swoich holenderskich kolegów i zacząć komunikować się w tym języku. Nauka odbywa się w języku polskim i niderlandzkim jak i również angielskim jeśli w pracy jest to język, którym posługuje się więcej osób. Wszystkie możliwości nauki są analizowane z Waszym pracodawcą by dostosować odpowiedni plan nauki dla Was.  

1

Kursy profilowe języka niderlandzkiego na zakładach pracy

Kursy profilowe na zakładach pracy w szkole Niderlandzki w praktyce to kursy gdzie nauka jest dostosowana do profilu zakładu. Na podstawie analizy jest przedstawiany określony projekt nauki na zakładzie pracy, którego zadaniem jest polepszenie komunikacji w języku niderlandzkim. Przykładowe działy w jakich może zostać zrealizowany taki projekt to dział logistyczny, techniczny, produkcyjny, IT i medyczny. Materiały do nauki są przygotowywane na podstawie rozmowy z pracodawcą i pracownikami by w jak najszybszy sposób poprawić komunikację na zakładzie pracy.   

Kursy zakladowe zdjecie zklady
Kursy zakladowe

Przykładowe kursy profilowe na zakładach pracy w szkole Niderlandzki w praktyce

Kurs techniczny

Dla zakładów o profilu technicznym i produkcyjnym.

3 3

Kurs logistyczny

Dla zakładów o profilu logistycznym i magazynowym.

1 3

Kurs produkcyjny

Dla zakładów o profilu technicznym i produkcyjnym.

4 2

Kurs IT

Dla zakładów o profilu IT i Service desk oraz obsługa klienta.

2 3

Kurs medyczny

Dla zakładów o profilu medycznym i profilu opieka medyczna.

6 2

Kurs budowlany

Dla wszystkich zakładów o profilach budowlanych i konstrukcyjnych.

5 2

Pytania i odpowiedzi

Kto płaci za kurs nauki języka niderlandzkiego na zakładzie pracy?

Za Twój kurs płaci pracodawca. I to on dokonuje wyboru szkoły językowej. 

Na lekcji używam materiałów mojego autorstwa czyli książek Niderlandzki w praktyce Krok 1, Krok 2 i Krok 3

Kursy nauki języka niderlandzkiego w szkole Niderlandzki w praktyce kończą się certyfikatem na poziomie A1, A2, B1 i B2

Ilość lekcji w tygodniu jest zależna od wielu czynników i poziomu nauki na który zapisze Cię pracodawca.

Tak. Kursy języka niderlandzkiego są w języku polskim i niderlandzkim. Kursy prowadzę osobiście.

Kursy profilowe są omawiane szczegółowo z pracodawcą. Na lekcjach profilowych przerabiamy gramatykę jak i czasami podstawy języka niderlandzkiego.

Zajęcia odbywają się na lokacji firmy jak i również online. 

Zapytaj o ofertę kursów na zakładach pracy