Niderlandzki w praktyce

Kursy Skype w szkole Niderlandzki w praktyce

Kursy Skype w szkole nauki języka niderlandzkiego Niderlandzki w praktyce to kursy indywidualne lub kursy grupowe. Możesz rozpocząć naukę indywidualnie lub w grupie gdzie jest od czterech do dziesięciu osób. Naturalnie koszt lekcji w grupie jest dużo tańszy niż nauka indywidualna. Na lekcji uczysz się od podstaw lub gramatyki języka niderlandzkiego korzystając z książek Niderlandzki w praktyce. Każda lekcja trwa 60 minut i spotykamy się raz lub dwa razy w tygodniu albo na weekendzie. Nauczyciel mówi w języku niderlandzkim i polskim więc zrozumienie trudnych zagadnień jest wiele prostsze do zrozumienia. Płatność za kurs jest miesięczna i można zrezygnować z kursu po każdym miesiącu nauki. By zapisać się na kurs wystarczy wypełnić formularz kontaktowy znajdujący na dole strony lub napisać wiadomość na Whatsapp. Możesz również zadzwonić na mój numer telefonu +31 648887614

Jak zapisać się na kurs nauki języka niderlandzkiego Skype w szkole Niderlandzki w praktyce

By zapisać się na kurs języka niderlandzkiego Skype w szkole Niderlandzki w praktyce wystarczy zobaczyć film znajdujący się pod spodem lub od razu napisać wiadomość na numer telefonu +31 648887614

Poziomy nauki języka niderlandzkiego na kursach Skype w szkole Niderlandzki w praktyce

Nauka języka niderlandzkiego Skype na poziomie A1-A2 w szkole Niderlandzki w praktyce

Nauka języka niderlandzkiego Skype na poziomie A1-A2 w szkole Niderlandzki w praktyce to nauka od podstaw języka niderlandzkiego na podstawie książki Niderlandzki w praktyce Krok 1 Podstawy. Lekcje odbywają się online raz lub dwa razy w tygodniu. Koszt jednej godziny nauki (60 minut) zaczyna się od 10 euro lub 40 złoty za godzinę. Na lekcji uczysz się wszystkich podstaw potrzebnych do rozpoczęcia nauki gramatyki języka niderlandzkiego, a w domu powtarzasz wszystkie zagadnienia na podstawie kursów wideo stworzonych do książki Niderlandzki w praktyce Krok 1 Podstawy. Uczysz się poprawnej wymowy, czasowników, dialogów i krótkich zdań, które pomogą Ci w rozpoczęciu mowy w tym języku. Kurs kończy się certyfikatem języka niderlandzkiego na poziomie A1 lub A2. Kiedy ukończysz ten poziom możesz przystąpić do nauki gramatyki języka niderlandzkiego czyli nauki budowy zdań na podstawie książki Niderlandzki w praktyce Krok 2 Gramatyka czasu teraźniejszego i przyszłego. 

Nauka języka niderlandzkiego Skype na poziomie B1-B2 w szkole Niderlandzki w praktyce

Nauka języka niderlandzkiego Skype na poziomie B1 – B2 w szkole Niderlandzki w praktyce to nauka gramatyki czasu teraźniejszego, przyszłego i przeszłego na podstawie dwóch książek. Książki Niderlandzki w praktyce Krok 2 Gramatyka czasu teraźniejszego i przyszłego oraz ćwiczeń Niderlandzki w praktyce Krok 2. Gdzie poznasz budowę zdań w języku niderlandzkim w czasie teraźniejszym i przyszłym oraz książki Niderlandzki w praktyce Krok 3 Gramatyka czasu przeszłego i książki Niderlandzki w praktyce Krok 3 Ćwiczenia gdzie poznasz budowę zdań w języku niderlandzkim w czasie przeszłym. Lekcje odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu w małej grupie lub indywidualnie. Jedna lekcja trwa 60 minut. Na lekcji uczysz się jak tworzyć zdania i jak zadawać pytania w czasie teraźniejszym, przyszłym i przeszłym. Ucząc się poznasz wiele nowych czasowników i będziesz tworzyć zdania i opisywać wydarzenia, które będą miały miejsce w przyszłości jak i również będziesz potrafić opisywać sytuacje lub wydarzenia, które robisz w danej chwili. Nauczysz się jak budować zdania w czasie przeszłym by potrafić opowiadać o wydarzeniach, które miały miejsce w przeszłości. Ucząc się poznasz budowę zdania z jednym lub dwoma czasownikami jak i również budowę zdania z czasownikami rozdzielnie złożonymi w czasie teraźniejszym i przeszłym. Nauczysz się spójników, które pomogą Ci łączyć zdania co będzie Ci pomocne gdy rozpoczniesz naukę pisania w języku niderlandzkim. Kurs kończy się uzyskaniem certyfikatu na poziomie B1 lub B2.

Nauka języka niderlandzkiego Skype na kursie dialogi w szkole Niderlandzki w praktyce

Nauka języka niderlandzkiego Skype na kursie dialogi to nauka dialogów w języku niderlandzkim. Na lekcji uczysz się jak stosować poznaną gramatykę języka niderlandzkiego w mowie i piśmie w czasie teraźniejszym, przyszłym i przeszłym. Nauczysz się opowiadać o wydarzeniach lub określonych sytuacjach w języku niderlandzkim. Dowiesz się jak korzystać z poznanej wiedzy gramatycznej by łączyć wszystkie gramatyczne konstrukcje i budować zdania w różnych czasach. Na lekcji będziesz ćwiczyć w realnych sytuacjach by praktykując poznaną wiedzę w pełnij opanować ten język. Ten kurs pozwoli Ci w pełni komunikować się w tym języku na poziomie równym Twojego języka polskiego. Ten kurs jest przeznaczony dla osób znających już podstawy języka niderlandzkiego i co najważniejsze gramatykę na poziomie komunikatywnym. Kurs odbywają się na weekendzie lub w tygodniu. 

Cennik kursów Skype w szkole Niderlandzki w praktyce

Lekcje prywatne języka niderlandzkiego Skype

Lekcje prywatne języka niderlandzkiego Skype w szkole Niderlandzki w praktyce to nauka indywidualna wraz nauczycielem, który mówi w języku polskim i niderlandzkim. Poziom nauki jest dostosowany do poziomu języka niderlandzkiego ucznia. Kursy odbywają się w tygodniu lub na weekendzie. Koszt jednej godziny nauki zaczyna się od 20 euro lub 80 złoty.  

Lekcje Skype języka niderlandzkiego w małej grupie

Lekcje Skype języka niderlandzkiego w małej grupie w szkole Niderlandzki w praktyce to nauka od podstaw lub gramatyki tego języka. Liczba osób w grupie jest od czterech do dziecięciu osób. Koszt jednej godziny nauki zaczyna się od 10 euro lub 40 złoty. Naturalnie jeśli już znasz podstawy języka niderlandzkiego możesz zacząć kurs od gramatyki lub dialogów. 

Nauka języka niderlandzkiego Skype po polsku

Nauka języka niderlandzkiego po polsku w szkole Niderlandzki w praktyce

Nauka języka niderlandzkiego po polsku w szkole Niderlandzki w praktyce to nauka, która pozwoli Ci dobrze zrozumieć wszystko co jest tłumaczone na lekcji. Naturalnie na lekcji również mówimy w języku niderlandzkim na poziomie, który pozwoli nam na prostą i skuteczną komunikację w tym języku. Tak uczymy się na początku. Potem zaczynamy budowę zdań i naukę dialogów by móc komunikatywnie porozumiewać się w tym języku. Dlaczego jest ważne by nauczyciel mówił w języku polskim i niderlandzkim? Gdyż podstawy to jeden z najważniejszych elementów nauki każdego języka ale co najważniejsze w języku niderlandzkim nie wszystkie zdania brzmią logicznie tłumacząc je na język polski co oznacza, że trzeba bardzo doświadczonego nauczyciela by niektóre trudne zagadnienia wytłumaczyć. 

Dołącz do klasy online w szkole Niderlandzki w praktyce

Nauka języka niderlandzkiego w klasie online w szkole Niderlandzki w praktyce

Nauka języka niderlandzkiego w klasie online w szkole Niderlandzki w praktyce to nauka w domu przed telefonem lub komputerem. Nauczyciel tłumaczy wszystkie zagadnienia na lekcji w języku polskim i niderlandzkim. Zaczynasz od podstaw lub gramatyki i uczysz się słówek i dialogów potrzebnych do poprawnej komunikacji w języku niderlandzkim. Naturalnie na lekcji korzystasz z materiałów, które pomogą Ci w szybkiej komunikacji w tym języku czyli książek Niderlandzki w praktyce Krok 1 Podstawy (książka zawiera ćwiczenia), Niderlandzki w praktyce Krok 2 Gramatyka czasu teraźniejszego i przyszłego, Niderlandzki w praktyce Krok 2 Ćwiczenia, Niderlandzki w praktyce Krok 3 Gramatyka czasu przeszłego i Niderlandzki w praktyce Krok 3 Ćwiczenia. Uczysz się w małych grupach i miłej atmosferze gdzie wszystkie zagadnienia tłumaczone są w języku polskim i niderlandzkim. Po lekcji rozwiązujesz ćwiczenia i uczysz się dialogów i poprawnej wymowy korzystając z kursów wideo Niderlandzki w praktyce stworzonych do książek Krok 1 Podstawy, Krok 2 Gramatyka i Krok 3 Gramatyka. Koszt kursu nauki języka niderlandzkiego raz w tygodniu zaczyna się od 10 euro lub 40 złoty. 

Książki do nauki języka niderlandzkiego

Książki do nauki języka niderlandzkiego w szkole Niderlandzki w praktyce to zestaw książek Niderlandzki w praktyce, które zawierają podstawy, gramatykę czasu teraźniejszego i przyszłego oraz gramatykę czasu przeszłego. 

Książka Krok 1 podstawy

Nauka języka niderlandzkiego od podstaw czyli podstawy, które musisz znać. 

Książka Krok 2 Gramatyka

Nauka gramatyki języka niderlandzkiego czasu teraźniejszego i przyszłego.

Książka Krok 3 Gramatyka

Nauka gramatyki języka niderlandzkiego czasu przeszłego.

Pytania i odpowiedzi

Kiedy mogę rozpocząć kurs?

Kurs możesz rozpocząć w każdym momencie od poziomu, który pozwoli Ci na naukę tego języka. Jeśli nie wiesz na jakim jesteś poziomie językowym to napisz do mnie, a ja doradzę Ci jaki kurs będzie dla Ciebie najlepszy by rozpocząć naukę. 

Koszt nauki online zaczyna się od 10 euro za godzinę nauki. Możesz wybrać indywidualny tryb nauki lub nauki w grupie. 

Lekcje nauki języka niderlandzkiego w szkole Niderlandzki w praktyce odbywają się w tygodniu i na weekendzie.

Koszt materiałów do nauki to 50 euro za zestaw wszystkich książek wraz z ćwiczeniami. Książka niderlandzki w praktyce Krok 1 Podstawy zawiera ćwiczenia na końcu książki.

Lekcje wideo do książek Niderlandzki w praktyce znajdują się pod zakładką wideo kursy 

Koszt nauki dla dwóch osób to 20 euro za godzinę nauki dla jednego kursanta.

Tak. Płatność jest miesięczna i można zrezygnować z nauki na końcu każdego miesiąca.

Płatność za kurs dokonujemy miesięcznie. Kurs trwa około siedmiu miesięcy i jest zależny od czasu poświęconego na naukę i talentu do nauki języków. Pamiętaj, że czytanie słówek to nie nauka. Nauka jest wtedy kiedy uczysz się na pamięć nowo poznanych słówek.

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie nauki języka niderlandzkiego lub angielskiego w mojej szkole językowej Niderlandzki w praktyce to napisz do mnie wiadomość na adres email kontakt@niderlandzkiwpraktyce.pl

Formularz kontaktowy