Niderlandzki w praktyce

Kursy języka niderlandzkiego w szkole Niderlandzki w praktyce

Skorzystaj z oferty kursów grupowych, indywidualnych, Skype lub kursów organizowanych na zakładach pracy. Kursy odbywają się w Bergen op Zoom jak i również w innych miejscowościach w Holandii. Lekcje organizowane są w małych grupach i odbywają się w tygodniu lub na weekendzie. Lekcje są prowadzone w języku polskim i niderlandzkim. Na lekcjach uczysz się z przygotowanych materiałów takich jak książki Niderlandzki w praktyce autora Michała Kiliana. Książki zostały napisane w języku polskim i niderlandzkim w sposób prosty i czytelny. Uczysz się podstaw i budowy zdań w języku polskim i niderlandzkim. Budując zdania korzystasz ze specjalnie stworzonych schematów gramatycznych, które pomogą Ci w szybkim opanowaniu tego języka lub poprawią Twoją gramatykę języka niderlandzkiego. Kursy organizowane są co tydzień więc możesz dołączyć do grupy. rozpocząć indywidualną naukę lub zacząć naukę od podstaw. By zapisać się na kurs wystarczy napisać wiadomość wypełniając formularz kontaktowy lub zadzwonić na podany numer telefonu.

Zapisy na kursy języka niderlandzkiego w szkole Niderlandzki w praktyce

Kursy od każdego poziomu

Kurs języka niderlandzkiego możesz rozpocząć od podstaw lub dołączyć do grupy już uczącej się na Twoim poziomie językowym w każdej chwili. Jeśli już znasz podstawy lub już mówisz w tym języku rozpocznij kurs Gramatyki języka niderlandzkiego, gdzie nauczysz się jak budować zdania w języku niderlandzkim w czasie teraźniejszym lub przeszłym. Na lekcji uczysz się z polskim nauczycielem, a w domu korzystając ze specjalnie przygotowanych książek i ćwiczeń do nauki języka niderlandzkiego. W nauce wymowy pomagają Ci kursy wideo, na których uczysz się wymowy języka niderlandzkiego. Kursy wideo zostały przygotowane na podstawie książek Niderlandzki w praktyce i zawierają wszystkie lekcje z książek Krok 1 Podstawy, Krok 2 Gramatyka czasu teraźniejszego i Krok 3 Gramatyka czasu przeszłego

Poziomy nauki języka niderlandzkiego w szkole Niderlandzki w praktyce

Poziom A1 - A2

1 1

Na kursie uczysz się podstaw języka niderlandzkiego takich jak zaimki osobowe, cyfry, słówka, potrzebne dialogi jak i również wszystkie podstawy języka niderlandzkiego. Na pierwszych lekcjach kursu nauki od podstaw uczysz się budowy prostych zdań by móc od razu zacząć mówić w tym języku. Po ukończeniu tego kursu opanujesz podstawy języka niderlandzkiego na poziomie A1 – A2 co będzie Ci potrzebne do rozpoczęcia nauki gramatyki tego języka. Kurs od podstaw trwa około 10 tygodni. Płatność za kurs jest miesięczna. Koszt kursu jest zależny ilości osób w grupie.

Poziom B1 - B2

2 1

Na kursie uczysz się jak budować zdania w języku niderlandzkim w czasie teraźniejszym, przyszłym i przeszłym. Budując zdania korzystasz z czasowników niderlandzkich i słówek poznanych na kursie nauki języka niderlandzkiego od podstaw. Nauczysz się jak poprawnie stosować gramatykę języka niderlandzkiego i jak wykorzystywać ją w praktyce. Po pierwszych lekcjach zaczniesz od razu tworzyć proste zdania, które pomogą Ci w pierwszej komunikacji w na przykład pracy. Po ukończeniu gramatyki możesz rozpocząć kurs dialogi języka niderlandzkiego.

Poziom dialogi

4 1

Na kursie dialogi języka niderlandzkiego utrwalisz poznaną wiedzę potrzebną do płynnej komunikacji w języku niderlandzkim. Będziesz ćwiczyć poznany wcześniej materiał z zakresu gramatyki i słownictwa jak i również będziesz już samodzielnie tworzyć dialogi, które pomogą Ci w łączeniu gramatyki czasu teraźniejszego i przeszłego. Opowiadanie o jakiś wydarzeniach i odpowiadanie na pytania w tym języku nie będzie już dla Ciebie wyzwaniem. Nauczysz się jak pisać i odpowiadać na listy lub wiadomości w języku niderlandzkim. Kurs dialogi możesz rozpocząć tylko jeśli znasz już gramatykę. 

Dlaczego warto zacząć naukę języka niderlandzkiego w szkole Niderlandzki w praktyce

Szkoła nauki języka niderlandzkiego Niderlandzki w praktyce

Jeśli zastanawiasz się nad rozpoczęciem nauki języka niderlandzkiego skorzystaj z darmowych kursów języka niderlandzkiego na stronie mojej szkoły językowej Niderlandzki w praktyce. Jeśli ten język Ci się spodoba i wyda się interesujący to zapisz się na jeden z dostępnych kursów na mojej stronie. Na kursie nie będziesz się nudzić! Opanujesz wszystko co jest potrzebne do rozpoczęcia mowy w tym języku. Szkoła Niderlandzki w praktyce to doświadczenie, które zostało przeniesione z realnych sytuacji i daje gwarancję szybkiej nauki tego języka. Na lekcjach uczysz się tworzenia zdań, a nie tylko powtarzania ich w języku niderlandzkim, co pomoże Ci wielu sytuacjach w tym kraju. Na kursie uczysz się w języku polskim i niderlandzkim, gdzie tłumaczę wszystkie zagadnienia w sposób prosty i czytelny do zapamiętania. 

cropped LOGO PRZEZROCZYSTE 520X520 520 x 520

Dostępne kursy języka niderlandzkiego w szkole Niderlandzki w praktyce

Zapisz się na kurs

Dostępne Kursy

1 2

Kursy grupowe

Od 80 € / Miesięcznie

Kursy języka niderlandzkiego w szkole Niderlandzki w praktyce od podstaw. Poziom A1 - A2 podstawy, poziom B1 - B2 gramatyka języka niderlandzkiego i poziom dialogi w języku niderlandzkim. Uczysz się na lokacji.
3 2

Kursy Online

Od 10 € / Godzinę

Kursy online w szkole Niderlandzki w praktyce to kursy gdzie uczysz się w domu i na lekcjach z nauczycielem języka niderlandzkiego, który mówi w języku polskim i niderlandzkim. Poziomy nauki od A1 do B2
Kursy zakladowe zdjecie zklady

zakładowe

Kursy na zakładach pracy w szkole Niderlandzki w praktyce to nauka od podstaw lub od gramatyki języka niderlandzkiego. Kursy są dostosowane do poziomu języka niderlandzkiego pracowników. Dodatkowym atutem są kursy profilowe, które można dopasować do każdego profilu zakładu.

Zapisy na kursy języka niderlandzkiego w szkole Niderlandzki w praktyce

Zapisz się na kurs języka niderlandzkiego w szkole Niderlandzki w praktyce

Jeśli rozpoczynasz naukę języka niderlandzkiego lub potrafisz już mówić w tym języku to zapisz się na jeden z kursów języka niderlandzkiego w szkole Niderlandzki w praktyce. Jeśli masz pytania odnośnie swojego poziomu nauki to napisz do mnie lub zadzwoń, a ja pomogę Ci w wyborze Twojego kursu. 

Gdzie odbywają się kursy stacjonarne w Holandii?

Kursy stacjonarne w Holandii odbywają się w Bergen op Zoom. 

Niderlandzki w praktyce

Kursy języka angielskiego w szkole Niderlandzki w praktyce

Lekcje angielskiego w szkole niderlandzki w praktyce

Kursy języka niderlandzkiego dla dzieci po polsku

cropped LOGO PRZEZROCZYSTE 520X520 520 x 520
2 3