Niderlandzki w praktyce

Lekcje prywatne nauki języka niderlandzkiego w szkole Niderlandzki w praktyce

Lekcje prywatne nauki języka niderlandzkiego w szkole Niderlandzki w praktyce to nauka indywidualna dopasowana do poziomu językowego ucznia. Na lekcji uczysz się w swoim tempie gdzie cała uwaga nauczyciela jest skupiona na Twojej osobie by jak najszybciej nauczyć się języka niderlandzkiego. Uczysz się na lekcji wymowy i dialogów, a w domu rozwiązujesz ćwiczenia i oglądasz kursy wideo gdzie wszystkie tematy z lekcji są tłumaczone jedna po drugiej. Na lekcjach wideo tłumaczę wszystkie tematy z książek i pokazuję jak należy tworzyć zdania w języku niderlandzkim. Kursy indywidualne języka niderlandzkiego w szkole Niderlandzki w praktyce to kurs od podstaw na poziomie A1-A2, kurs gramatyki na poziomie B1-B2 i kurs dialogów w języku niderlandzkim  oraz kursy profilowe takie jak kurs komunikacji w sektorze technicznym, produkcyjnym, logistycznym, budowlanym, medycznym oraz dziale IT. Koszt jednej lekcji to 40 euro lub 160 złoty za 60 minut nauki. Koszt miesięczny nauki indywidualnej raz w tygodniu to koszt 160 euro lub 640 złoty miesięcznie. Materiały z jakich korzystam na lekcji to książki Niderlandzki w praktyce. Zestaw pięciu książek do nauki języka niderlandzkiego Niderlandzki w praktyce to koszt 50 euro lub 200 złoty. Kursy odbywają się na lokacji lub online w tygodniu i na weekendzie w języku polskim i niderlandzkim. Po każdym miesiącu nauki możesz zrezygnować z kursu. Kurs trwa około siedmiu miesięcy. Kurs kończy się certyfikatem na poziomach A1, A2, B1 i B2. 

Indywidualne lekcje języka niderlandzkiego na lokacji

Indywidualne lekcje na lokacji w szkole Niderlandzki w praktyce to nauka w miejscowości Bergen op Zoom w Holandii. Kursy indywidualne prowadzone są w sali przeznaczonej do nauki języka niderlandzkiego. Na lekcji korzystam z tablicy na, której pisze najważniejsze tematy do nauki jak i również tłumaczę gramatykę tego języka w bardzo prosty sposób do zapamiętania i do jak najszybszego stosowania w realnych sytuacjach. Kursy odbywają się w tygodniu i na weekendzie. Kursy odbywają się w języku polskim, angielskim i niderlandzkim.

Lekcje skype prywatne

Indywidualne lekcje języka niderlandzkiego Skype w szkole Niderlandzki w praktyce

Indywidualne lekcje nauki języka niderlandzkiego Skype w szkole Niderlandzki w praktyce to lekcje prywatne w domu przed komputerem lub telefonem. Uczysz się języka niderlandzkiego wraz z nauczycielem mówiącym w języku polskim, niderlandzkim i angielskim. Jedyne co potrzebujesz do nauki to książki Niderlandzki w praktyce jak i komputera lub telefonu. Lekcje języka niderlandzkiego odbywają się w tygodniu lub na weekendzie. Plan lekcji ustalasz z nauczycielem samodzielnie raz w miesiącu. 

Kiedy mogę rozpocząć naukę?

Jeśli chcesz rozpocząć naukę języka niderlandzkiego w mojej szkole językowej wyślij widomość email lub napisz na podany na stronie numer telefonu. Napisz w widomości na jakim jesteś poziomie języka niderlandzkiego i czy znasz już podstawy. Jeśli uczysz się na kursie na przykład w pracy lub z Urzędu miasta to najpierw go zakończ, a później do mnie napisz. Jeśli natomiast nie bierzesz obecnie udziału w żadnym kursie to napisz do mnie. Po otrzymaniu wiadomości odpiszę Ci jakie są możliwości nauki najlepiej dopasowane do Twojego poziomu języka niderlandzkiego i kiedy możemy zaplanować pierwszą lekcje. Po dokonaniu wpłaty za pierwszy miesiąc nauki zaczynamy lekcję języka niderlandzkiego. 

4 3

Cennik lekcji prywatnych nauki języka niderlandzkiego w szkole Niderlandzki w praktyce

Koszt nauki indywidualnej Skype w szkole Niderlandzki w praktyce

Cennik

Płatność miesięczna

Książki do nauki języka Niderlandzkiego

Książki do nauki języka niderlandzkiego Niderlandzki w praktyce to specjalnie przygotowane książki do nauki podstaw tego języka, gramatyki czasu przyszłego, teraźniejszego i przeszłego. To książki z których nauczysz się jak poprawnie mówić w języku niderlandzkim i tworzyć zdania. Nauczysz się pisać i czytać, a co najważniejsze zaczniesz mówić w tym języku. Poznane materiały możesz zacząć od razu stosować w praktyce. Książki zostały napisane w języku polskim i niderlandzkim przez autora Michała Kiliana. Zestaw książek do nauki języka niderlandzkiego zawiera takie książki jak Książka Niderlandzki w praktyce Krok 1 Podstawy, książka Niderlandzki w praktyce Krok 2 Gramatyka czasu teraźniejszego i przyszłego, książka Krok 2 ćwiczenia, książka Niderlandzki w praktyce Krok 3 Gramatyka czasu przeszłego oraz książka Niderlandzki w praktyce Krok 3 ćwiczenia. Do wszystkich książek zostały stworzone kursy wideo, gdzie lekcja po lekcji od Kroku 1 do Kroku 3 tłumaczę wszystkie zagadnienia z książek i uczę poprawnej wymowy.    

Książki Niderlandzki w praktyce autora Michała Kiliana

Krok 1 Podstawy

1 1

Krok 2 Gramatyka

2 1

Krok 3 Gramatyka

4 1

Kursy wideo do książek Niderlandzki w praktyce

Krok 1 Podstawy

Kurs Krok 1

Krok 2 Gramatyka

Kurs krok 2

Krok 3 Gramatyka

Kurs Krok 3

Certyfikat nauki języka niderlandzkiego w szkole Niderlandzki w praktyce

Certyfikat nauki języka niderlandzkiego w szkole Niderlandzki w praktyce uzyskujesz po opanowaniu określonego poziomu nauki tego języka. Poziomy na, których są wydawane certyfikaty to poziom A1, A2, B1 i B2. Po uzyskaniu każdego z tych poziomów uzyskujesz certyfikat nauki języka niderlandzkiego. Poziom nauki języka niderlandzkiego jest testowany na lekcjach przez nauczyciela mówiącego w języku polskim i niderlandzkim. Po uzyskaniu określonego poziomu nauki przechodzisz do kolejnego Kroku rozwoju Twojego języka niderlandzkiego i uzyskujesz kolejny certyfikat w mojej szkole językowej. Czy certyfikat języka niderlandzkiego jest przydatny w Holandii?  Tak, jeśli szukasz nowej pracy lub Twój pracodawca tego wymaga. Certyfikat języka niderlandzkiego jest naturalnie pozytywnie odbierany przez pracodawców i określany jako inicjatywa zmierzająca do integracji w tym kraju co pozwala poprawną komunikację na zakładzie pracy co ma również wpływ na szkolenia pracownika w języku niderlandzkim. 

Certyfikat