MP3 do nauki holenderskiego

Nauka języka niderlandzkiego przy pomocy plików MP3 to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie efektywną edukację, a jednocześnie chcą zaoszczędzić czas. Przygotowany przez nas kurs online obejmuje wiele ciekawych metod przyswajania języka – między innymi nagrania audio.

Nauka holenderskiego przez mp3 to innowacyjny program nauczania, bazujący ‒ jak sama nazwa wskazuje ‒ na plikach dźwiękowych. Metoda audio umożliwia osłuchanie się z żywym językiem w formie mówionej. Taki sposób ćwiczenia oddziałuje na pamięć słuchową i pozwala zaznajomić się z melodią oraz intonacją poszczególnych słów i zdań wypowiadanych po holendersku.

Jest to niezwykle cenne doświadczenie, szczególnie jeśli planujemy wyjazd za granicę i będziemy obcować na co dzień z użytkownikami tego języka. Kontakt z nagraniem zastępuje rozmowę z nauczycielem holenderskiego lub z native speakerem.

Sprawdź pliki MP3 do naszych książek!

 

Nauka holenderskiego mp3

ZOBACZ

Nauka przez MP3 to skuteczny i wygodny sposób przyswajania języka

 

Tym, co jeszcze wyróżnia naukę holenderskiego mp3 jest niezwykła wygoda dla kursanta. Może on odsłuchiwać nagrania wszędzie tam, gdzie ma dostęp do internetu: w domu, w komunikacji publicznej, w samochodzie, na spacerze. W tym celu wykorzystuje on po prostu dostępne narzędzia elektroniczne: laptop, smartfon, smartwatch, tablet, komputer stacjonarny itd. Jest to cenna możliwość, szczególnie współcześnie, gdy jesteśmy zabiegani i zależy nam na wielozadaniowości.

Plików mp3 możemy słuchać w czasie wykonywania codziennych czynności, np. podczas przygotowywania posiłków, dojazdu do pracy, uprawiania sportu itd. Przekłada się to nie tylko na komfort nauki, która jest w ten sposób dostępna zawsze i wszędzie, ale także na efektywność zdobywania wiedzy ‒ nie od dziś wiadomo, że najlepiej przyswajamy materiał, który towarzyszy nam przez cały czas, a nie tylko w momencie biernego czytania przy biurku (pamięć kinestetyczna).

Jeśli więc zainteresowała Cię nasza oferta, serdecznie zachęcamy do zakupienia kursu. Zapraszamy również do kontaktu ‒ chętnie odpowiemy na wszelkie pytania związane z nauką holenderskiego z pomocą MP3.