Nauka holenderskiego od podstaw

Nauka języka holenderskiego nie należy w naszym kraju do najpopularniejszych, dlatego może wydawać Ci się trudna. Nic bardziej mylnego. Zamiast uprzedzać się zanim poznasz fakty, przyjrzyj się naszej ofercie. Proponujemy materiały oraz kurs on-line, dzięki którym szybko i zgodnie z osobistymi predyspozycjami (w zakresie swoich możliwości czasowych) nauczysz się poprawnie i biegle mówić w tym języku, a także pisać i czytać.

Holandia daje wiele możliwości – to otwarty, liberalny kraj, gdzie możesz liczyć na znacznie wyższe zarobki niż w Polsce. Zastanów się więc spokojnie, co jest Twoim celem. Jeśli podstawy holenderskiego są Ci potrzebne, aby go osiągnąć – nie wahaj się ani chwili!

Nawet jeśli o języku holenderskim nie wiesz w tej chwili zupełnie nic, zapewniamy, że z nami szybko uda się to zmienić. Gwarantujemy, że zarówno nasz kurs, jak i podręczniki, zostały stworzone przez profesjonalistów, co czyni je przystępnymi dla każdego.

Sprawdź nasze podręczniki do nauki podstaw holenderskiego!

 

Nauka holenderskiego od podstaw

ZOBACZ

W ramach naszej oferty proponujemy:

  • zestaw podręczników, które umożliwiają samodzielną naukę języka holenderskiego od podstaw;
  • zestawy ćwiczeń pozwalające na szlifowanie zdobytej wiedzy;
  • nagrania audio do ćwiczenia wymowy i nauki rozumienia języka holenderskiego ze słuchu;
  • kursy online, które pozwalają na szybkie opanowanie języka niderlandzkiego przy pomocy indywidualnego nauczyciela.

Niderlandzki w zasięgu ręki!

 

Jeśli interesują Cię podstawy języka, zacznij od pierwszego naszego podręcznika z serii. Szybko przekonasz się, że nauka wciąga i chętnie sięgniesz po następne książki oraz przystąpisz do nauki on-line. Warto przy tym zaznaczyć, że po zakończeniu naszego kursu każdy słuchacz otrzymuje stosowny certyfikat, który będzie oficjalnie potwierdzał jego umiejętności w zakresie znajomości języka holenderskiego.

Podstawy holenderskiego – nauka w domu

 

Nauka w domu to wygodny sposób na przyswojenie sobie nowego języka. Szczególnie, że w takim przypadku nad książkami czy kursem możesz przysiadać, kiedy chcesz i gdy tylko masz na to ochotę. Oczywiście, sukces osiągniesz tylko pracując regularnie, ale to ile czasu i jakie dni poświęcisz na naukę – zależy wyłącznie od Ciebie. Jedyną wadą nauki języka niderlandzkiego w domu jest konieczność wypracowania sobie samodyscypliny. To jednak nic trudnego, jeśli naprawdę chcesz osiągnąć realne cele. Z nami Twoja nauka holenderskiego od podstaw zakończy się sukcesem – zacznij już dziś. Nasz podręcznik: holenderski podstawy – krok I to Twoje drzwi do skutecznego rozwoju!

Zakup książek i kursu

 

Jeśli jeszcze się wahasz, zacznij od przyjrzenia się bliżej naszej ofercie. Zobacz, jak wygląda nasz kurs i przeczytaj opis podręczników oraz ćwiczeń. Szybko przekonasz się o profesjonalizmie przygotowanych materiałów, a także o tym, jak przystępny kurs możesz ukończyć z naszą pomocą. Jeśli więc interesuje Cię język niderlandzki podstawy nauczymy Cię go szybko i skutecznie. Koszt naszych podręczników oraz kursu jest stosunkowo niski i zdecydowanie warty swojej ceny. Jedyne, co musisz zrobić to uwierzyć w siebie i zacząć! Powodzenia!