Nauka niderlandzkiego online

Nasza szkoła oferuje kompleksową naukę języka niderlandzkiego przez internet. To niezwykle szybka, przyjemna, a przede wszystkim efektywna metoda przyswajania wiedzy.

W komfortowych warunkach, używając jedynie swojego komputera, możesz wznieść się na językowe wyżyny. Oszczędzasz czas, a zyskujesz znajomość słownictwa, gramatyki i sposobów komunikacji. Z nami osiągniesz najlepsze rezultaty.

Nauka języka bez wychodzenia z domu  

Na pewno zadajesz sobie pytanie, czy nauka niderlandzkiego online to dobry pomysł. Pojawiają się wątpliwości: kontakt z nauczycielem jest przecież zapośredniczony, przez co motywacja do regularnej nauki może spadać itd. Jednak te obawy są zupełnie nieuzasadnione.

Sprawdź nasze kursy nauki języka holenderskiego przez internet!

 

nauka języka holenderskiego przez internetZOBACZ

Atrakcyjna forma naszych lekcji wideo zachęci Cię do regularnego oglądania polecanych materiałów. Dzięki temu, że możesz uczyć się języka w każdej chwili i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu (laptop, komputer stacjonarny, smartfon, tablet), jesteś w stanie wykorzystać dowolną chwilę na edukację. Jednak tym, co szczególnie przemawia na korzyść naszego kursu holenderskiego online jest fakt, że nie musisz tracić czasu i energii na dojeżdżanie do szkoły językowej lub na korepetycje. Proces edukacji może w całości przebiegać w domowym zaciszu: na kanapie, przy kuchennym stole, w łóżku ‒ gdziekolwiek jest Ci wygodnie. Możesz uczyć się w trakcie wykonywania codziennych czynności, a czas wolny przeznaczać na własne przyjemności.

Kurs online dostosowany do Twoich wymagań

Bez względu na to, na jakim poziomie językowym się znajdujesz, przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę dopasowaną idealnie do Twoich potrzeb. Nasz kurs holenderskiego online składa się z następujących części:

  • Kurs online KROK I: Podstawy;
  • Kurs online KROK II: Gramatyka czasu teraźniejszego i przyszłego;
  • Kurs online KROK III: Gramatyka czasu przeszłego.

Ile czasu potrzebujesz, aby przyswoić sobie całość materiału? Oferujemy cztery opcje dostępu do kursu: 2, 3, 4 lub 7 tygodni. Im szybciej opanujesz treści, tym lepiej dla Ciebie, ponieważ najtańsza oferta obejmuje 2-tygodniowy dostęp. To daje sporą motywację do tego, by uczyć się jak najczęściej i szybko zdobyć wiedzę.

Nauka przydatna w codziennym funkcjonowaniu

Kurs przygotowaliśmy z myślą o wykorzystywaniu języka w praktyce. Kładziemy szczególny nacisk na efektywną komunikację w codziennych sytuacjach życiowych. Dziś wiele osób wiąże swoją przyszłość zawodową z pracą w Holandii i Belgii. Obecność Polski w Unii Europejskiej także wpływa na to, że język niderlandzki coraz częściej pojawia się w oficjalnej korespondencji.

Nauka języka holenderskiego przez internet to najlepszy sposób na to, aby w szybki sposób przyswoić sobie niezbędną wiedzę lingwistyczną i zyskać nowe kompetencje komunikacyjne. To także idealne rozwiązanie dla tych z Was, którzy nie są pewni, czy chcą się uczyć języka niderlandzkiego w dłuższej perspektywie czasu. Kurs online jest więc dobrym wstępem do podjęcia decyzji o dalszej edukacji w tym zakresie.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania oraz rozwiejemy ewentualne wątpliwości.