Gramatyka

Nauka gramatyki nie musi być żmudna i uciążliwa. Nasz kurs pozwoli Ci szybko i skutecznie przyswoić najważniejszą wiedzę. Do tego mają państwo możliwość uczenia się gramatyki niderlandzkiego dzięki naszym kursom online. To fantastyczna alternatywa dla tradycyjnych metod nauczania, które bazowały na biernym czytaniu i nie angażowały większości zmysłów.

Nasza oferta obejmuje kompleksowy program nauki gramatyki języka niderlandzkiego, na który składają się lekcje słownictwa oraz gramatyki, a to wszystko podane w atrakcyjnej formie nagrań audio, filmów i interaktywnych ćwiczeń. Dzięki nam zyskasz kompletną wiedzę, przydatną w codziennej komunikacji z cudzoziemcami w Holandii i Belgi.

Zdobyte informacje z zakresu gramatyki, w połączeniu ze znajomością najważniejszych do funkcjonowania słów, pozwolą stać się mistrzem języka obcego. Porozumiewanie się po holendersku będzie dla Ciebie wyjątkowo intuicyjne.

Sprawdź nasze książki do nauki gramatyki niderlandzkiego!

 

7

ZOBACZ

Niderlandzki gramatyka to specjalnie opracowany moduł, uwzględniający wszystkie kłopotliwe kwestie związane z odmianą czasowników (koniugacją), użyciem czasów, składnią, zaimkami, przedimkami, częściami mowy i zdania itd.

Zaczniemy od podstawowych wiadomości, zapraszając Cię do stopniowego zgłębiania wiedzy, aż osiągniesz poziom średnio zaawansowany. Im szybciej przyswoisz dany materiał, tym prędzej dojdziesz do trudniejszych zadań, a od tego już tylko krok do bardzo dobrej znajomości niderlandzkiego.

Bez względu na to, czy holenderskim będziesz posługiwać się w pracy, czy w grupie znajomych – obycie z gramatycznymi zagadnieniami przyda się w każdej sytuacji. Jest to wiedza uniwersalna, po którą warto sięgnąć już dziś.

Niderlandzki – gramatyka w schematach

 

To od Ciebie zależy, czy nauka przyniesie zamierzony skutek, ale my dajemy Ci narzędzia, przy pomocy których będziesz w stanie swobodnie komunikować się z rodzimymi użytkownikami obcego języka, a gramatyka niderlandzkiego nie będzie stanowiła problemu.  Z naszych kursów internetowych możesz korzystać w wolnym czasie i z dowolnego miejsca, co da Ci dużą swobodę.

Serdecznie zachęcamy do zainteresowania się naszą ofertą. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania związane z nauką niderlandzkiego i gramatyki i doradzimy w wyborze właściwego poziomu językowego oraz zakresu godzinowego.