Onze verontschuldigingen, dit bericht is alleen beschikbaar in Pools.

Szybka nauka języka holenderskiego

 

Boeken

Nederlands voor Polen. De makkelijkste en de snelste manier om effectief en vlot Nederlands te leren van A tot Z. Met vijf boeken Nederlands in praktijk is het mogelijk! Zet vandaag nog de eerste stap.
Nederlands MP3

Wil je Nederlands leren in de auto of in de winkel? De materialen op het mp3 bestand kunnen je helpen. Gewoon luisteren en leren!

Antwoorden voor oefeningen van werkboeken STAP I, STAP II en STAP III

Als u op zoek bent naar vertalingen naar het Pools of naar het Nederlands, zit u dan goed!
Certyfikat

Na het afronden van STAP I, STAP II en STAP III verkrijg je het taalcertificaat Nederlands In Praktijk.

Wil je iets meer weten over de Nederlandse taal? Hoe moet je Nederlands leren om je doelstelling te realiseren?
myszka

Wil je Nederlandse woorden en dialogen voor dagelijks gebruik gratis leren? Hier kan je er over meer lezen

 

Holenderski dla Ciebie

 

Z czym kojarzy Ci się Holandia? Z wiatrakami, rowerami i tulipanami, czy może znasz ten kraj nieco lepiej? Chcesz odwiedzić Niderlandy, a może z Holandią wiążesz swą przyszłość, tak jak wielu innych Polaków i chcesz się nauczyć języka holenderskiego? Żyjemy dziś w czasach otwartych granic, gdzie każdy może wybrać dla siebie lepszą przyszłość, niekoniecznie w swojej ojczyźnie. My – udostępniając kursy i podręczniki do nauki holenderskiego – umożliwiamy Ci poznanie tego języka i skorzystanie z możliwości, jakie dają Niderlandy i to zarówno w zakresie turystyki, pracy, jak i życia w tym kraju na stałe. Holandia to obecnie kraj o najbardziej liberalnym prawie w Europie, do którego chętnie ściągają ludzie z całego świata. Chcesz go poznać? Zacznij od języka!

Właśnie przyjechałeś do Holandii lub planujesz się tam wybrać? Może zaczynasz pracę w tym kraju lub zamierzasz osiedlić się w nim na stałe? W każdym z wyżej wymienionych wypadków potrzebna będzie Ci nauka niderlandzkiego. Wbrew temu, co można sądzić, tego języka można nauczyć się dość szybko i samodzielnie. Potrzebne są tylko dobre chęci, samozaparcie, właściwe materiały i kursy. Takie właśnie oferujemy! Z nami holenderskiego może nauczyć się każdy. I ten, któremu nauka języków przychodzi łatwo, i ten, który ma w tej mierze pewne trudności.

Ułatwiamy przyswojenie sobie języka niderlandzkiego zarówno osobom, które nigdy nie miały z nim nic wspólnego, jak i tym, którzy poznały już pewne podstawy. Bez wątpienia nauka nowego języka poszerza horyzonty, pozwala się rozwinąć, ćwiczyć umysł, a przede wszystkim otwiera drzwi do nowego życia – być może w nowym kraju. Zachęcamy Cię, byś tę naukę rozpoczął właśnie z nami!

Nauka niderlandzkiego w mowie i piśmie

Przygotowane przez nas podręczniki do nauki języka holenderskiego umożliwiają przyswojenie sobie słówek z tego języka, opanowanie krok po kroku całej gramatyki oraz płynne i poprawne mówienie po holendersku. Poza tym do podręczników dołączone są nagrania MP3, które pozwalają na perfekcyjne wyszlifowanie wymowy w języku niderlandzkim. Nasze książki do nauki holenderskiego są napisane przez specjalistów w sposób przystępny i umożliwiają samodzielną naukę w wybranym przez siebie rytmie. Z nami nauka holenderskiego może być naprawdę przyjemna, a do tego gwarantujemy, że osiągniesz sukces! Wszystko zależy od Ciebie!

Holenderski online

Nasza oferta nie kończy się na sprzedaży podręczników do samodzielnej nauki języka holenderskiego. Oferujemy także kursy on-line, podczas których można rozwiać wszelkie swoje wątpliwości oraz szlifować język w praktyce. Niderlandzki online jest w zasięgu Twoich możliwości – zachęcamy do spróbowania swoich sił. Dostępność kursu na komórce sprawia, że możesz przystąpić do nauki, kiedy chcesz i gdzie chcesz. To nowoczesne rozwiązanie na miarę naszych czasów: Twój osobisty nauczyciel holenderskiego będzie zawsze w Twoim zasięgu. Nasz kurs jest przyjemny, a po jego zakończeniu uzyskasz certyfikat poświadczający zdobyte na nim umiejętności.