Podstawy Krok 1

80.00

Książka wraz z kursem online napisana w języku polskim i niderlandzkim. To podstawy, które każdy musi znać. To pierwsza przygoda z nauką języka niderlandzkiego i pierwsze dialogi.

Książka Krok 1 Podstawy

Holenderski od podstaw. Książka napisana w języku polskim i niderlandzkim. To podstawy, które każdy musi znać. To pierwsza przygoda z nauką języka niderlandzkiego i pierwsze dialogi.

Krok 1 na 7 tygodni

Dostęp do kursu na 7 tygodni

Sam wybierasz jak długo chcesz się uczyć. Oglądasz kurs wideo, kiedy masz na to czas. Kursy można oglądać na komputerach, laptopach i telefonach.

MP3 do książek

Plik MP3 do słuchania zawiera słówka do nauki i czasowniki czasu teraźniejszego i przeszłego.

Opis

Książka Niderlandzki w Praktyce Krok 1 Podstawy to nauka od podstaw języka niderlandzkiego. Do książki jest dołączony kurs online na 7 tygodni i pliki mp3 do słuchania. Książka jest napisana w języku polskim i niderlandzkim. Kurs online prowadzi polski nauczyciel tłumacząc wszystkie zagadnienia w języku polskim. 

Krok 1 to Twój kurs nauki języka niderlandzkiego, który pozwoli Ci opanować podstawy już w siedem tygodni. Książka Krok 1 zawiera również ćwiczenia i uczy budowy zdań gramatycznych za pomocą specjalnie stworzonych schematów. Przygotowane słownictwo i dialogi wraz z kursem online, gdzie nauczyciel w języku polskim i niderlandzkim uczy wymowy i tłumaczy gramatykę pomogą Ci szybko opanować podstawy. 

Książka powstała z myślą o ludziach, którzy zaczynają lub zaczęli przygodę z nauką języka niderlandzkiego. Książka zawiera najbardziej potrzebne słówka i proste schematy, które wykorzystasz w pracy i w życiu codziennym. Już po pierwszych dniach nauki będą widoczne pierwsze rezultaty, które mile Cię zaskoczą.

Kurs online Krok 1. Zamawiając książkę dostajesz dostęp do kursu na siedem tygodni. Kurs możesz oglądać na komputerze lub telefonie. Po dokonaniu zamówienia na Twój adres email zostanie wysłana wiadomość z loginem i hasłem do logowania się na stronie by zacząć od razu naukę. Instrukcja jak to zrobić zostanie również wysłana na Twój adres email.

Certyfikat nauki języka niderlandzkiego. Po ukończeniu nauki Krok 1 w szkole Niderlandzki w Praktyce uzyskujesz darmowy certyfikat. 

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg

Wideo

Jak zacząć oglądać

Po otrzymaniu wiadomości e-mail z danymi potrzebnymi do zalogowania się, klikamy na stronie głównej (home) na górze po lewej stronie Logowanie. Wpisujemy e-mail i hasło. Po wpisaniu danych i wyborze kursu zaczynamy naukę! Twój kurs zostanie przedłożony na 7 tygodni.

Wysyłka

Po dokonaniu zamówienia i wpłaty książka zostanie wysłana na podany w formularzu adres. Czas oczekiwania na książkę jest zależny od kraju zamówienia. W Polsce od 3 do 7 dni roboczych. W Holandii od 3 do 5 dni roboczych. W Belgii od 3 do 7 dni roboczych. Wszystkie książki są wysyłane do Państwa w kartonowych kopertach by zapewnić jej bezpieczeństwo.

Płatność

Płatności dokonujemy za pomocą najbezpieczniejszych metod płacenia. Płatność jest zależna od kraju z którego zamawiamy książkę. W Polsce korzystamy z systemu bezpiecznej płatności transferuj.pl. W Holandii korzystamy z bardzo popularnego i bezpiecznego systemu płatności IDEAL, a w Belgii korzystamy z przelewu bankowego. Po dokonaniu przelewu zostanie wysłana faktura na podany w formularzu adres e-mail.

Może spodoba się również…