Pełny zestaw

300.00

Pełny zestaw pięciu książek do nauki języka niderlandzkiego Niderlandzki w Praktyce z wszystkimi kursami online i plikami mp3 do słuchania.

Pełny zestaw książek

Pełny zestaw pięciu książek do nauki języka niderlandzkiego Niderlandzki w Praktyce. Osiągnij swój cel i zacznij naukę już dziś!

Krok 1 na 7 tygodni

Dostęp do kursu na 7 tygodni

Sam wybierasz jak długo chcesz się uczyć. Oglądasz kurs wideo, kiedy masz na to czas. Kursy można oglądać na komputerach, laptopach i telefonach.

Krok 2 na 13 tygodni

Dostęp do kursu na 13 tygodni

Sam wybierasz jak długo chcesz się uczyć. Oglądasz kurs wideo kiedy masz na to czas. Kursy można oglądać na komputerach, laptopach i telefonach.

Krok 3 na 12 tygodni

Dostęp do kursu na 12 tygodni

Sam wybierasz jak długo chcesz się uczyć. Oglądasz kurs wideo kiedy masz na to czas. Kursy można oglądać na komputerach, laptopach i telefonach.

MP3 do książek

Plik MP3 do słuchania zawiera słówka do nauki i czasowniki czasu teraźniejszego i przeszłego.

Opis

Pełny zestaw do nauki Holenderskiego zawiera pakiet wszystkich pięciu książek, kursów online Krok 1, Krok 2 i Krok 3 oraz plików mp3 do słuchania. 

Książki w zestawie: Niderlandzki w praktyce Krok 1 – Podstawy, Niderlandzki w praktyce Krok II – Gramatyka czasu teraźniejszego i przyszłego, Niderlandzki w praktyce Krok II Ćwiczenia, Niderlandzki w praktyce Krok III Gramatyka czasu przeszłego, Niderlandzki w praktyce Krok 3 Ćwiczenia.

Kursy online: Kurs online Krok 1 na 7 tygodni, Kurs online Krok 2 na 13 tygodni i Kurs online Krok 3 na 12 tygodni.

Pełny zestaw to początek Twojego celu jakim jest nauka języka holenderskiego od podstaw do pełnej komunikacji. Książki Niderlandzki w Praktyce to nauka od A do Z. Podstawy, gramatyka, dialogi, kurs online z polskim nauczycielem i pliki mp3 do słuchania. 

Certyfikat nauki języka niderlandzkiegoPo ukończeniu nauki Krok 1 lub 2 lub 3 w szkole Niderlandzki w Praktyce uzyskujesz certyfikat. Naturalnie certyfikat jest za darmo i zostanie wysłany na Twój adres lecz o koszty wysyłki pytamy Ciebie.

Potrzebujesz więcej informacji o mojej szkole? Odwiedź mnie na Facebooku lub dołącz do grupy Niderlandzki w Praktyce Krok 1. Jestem również na kanale Youtube. Link.

Wideo

Jak zacząć oglądać kursy wideo online?

Po otrzymaniu wiadomości e-mail z danymi potrzebnymi do zalogowania się, klikamy na stronie głównej (home) na górze po lewej stronie Logowanie. Wpisujemy e-mail i hasło. Po wpisaniu danych i wyborze kursu zaczynamy naukę!

Wysyłka

Po dokonaniu zamówienia i wpłaty książka zostanie wysłana na podany w formularzu adres. Czas oczekiwania na książkę jest zależny od kraju zamówienia. W Polsce od 3 do 7 dni roboczych. W Holandii od 3 do 5 dni roboczych. W Belgii od 3 do 7 dni roboczych. Wszystkie książki są wysyłane do Państwa w kartonowych kopertach by zapewnić jej bezpieczeństwo.

Płatność

Płatności dokonujemy za pomocą najbezpieczniejszych metod płacenia. Płatność jest zależna od kraju z którego zamawiamy książkę. W Polsce korzystamy z systemu bezpiecznej płatności transferuj.pl. W Holandii korzystamy z bardzo popularnego i bezpiecznego systemu płatności IDEAL, a w Belgii korzystamy z przelewu bankowego. Po dokonaniu przelewu zostanie wysłana faktura na podany w formularzu adres e-mail.