Pytania i odpowiedzi

Proszę wysłać wiadomość za pomocą formularza, który znajduje się na dole strony. 
Po wybraniu kursu lub zestawu książka + Kurs online na podany w formularzu adres e-mail przychodzi wiadomość z loginem i hasłem do zalogowania się na naszej stronie. Wystarczy wejść na stronę i w lewym górnym rogu nacisnąć przycisk “Zaloguj” Tam wpisujemy podany Login i hasło. Następnie rozwijamy menu po lewej stronie i naciskamy na przycisk “Moje kursy” Uruchamiamy i oglądamy. 
Po dokonaniu płatności na państwa adres e-mail zostaje wysłana wiadomość zawierająca fakturę za zakupione produkty. 
Odpowiedzi do ćwiczeń znajdują się na stronie głównej. Wystarczy nacisnąć na obrazek “Odpowiedzi do ćwiczeń. Następnie dokonujemy wyboru książki gdzie znajdują się ćwiczenia” 
Nasze książki wysyłamy do Holandii, Belgii i Polski. Jeśli chcą Państwo zamówić książki do innego kraju prosimy o kontakt e-mail.
Tak. Prosimy o kontakt e-mail office@niderlandzkiwpraktyce.pl lub telefoniczny +31617692246 Naturalnie ceny książek przy większym zamówieniu są dużo niższe.  
Książki i kursy są dostępne tylko i wyłącznie na naszej stronie internetowej. 
Kopiowanie kursów online i sprzedawanie ich osobą trzecim jest zakazane prawnie. Kary finansowe przy stosowaniu takich praktyk są bardzo wysokie, a udowodnienie takiej procedury bardzo łatwe nie zależnie od kraju pochodzenia.