Gramatyka Krok 3

150.00

Książka i ćwiczenia Krok 3  do nauki gramatyki holenderskiej czasu przeszłego z kursem online na 12 tygodni i plikami mp3.

Książka Krok 3

Gramatyka czasu przeszłego. Książka napisana w języku polskim i niderlandzkim. To gramatyka czasu przeszłego. Nauczysz się opowiadać o sytuacjach w czasie przeszłym i rozpoznawać go. Schematy gramatyczne Ci w tym pomogą.

Ćwiczenia Krok 3

Ćwiczenia to dopełnienie nauki z książką i kursem wideo online. To sposób na regularne sprawdzanie wiedzy i wykorzystywanie jej w realnych sytuacjach. To kolejny krok by osiągnąć cel.

Krok 3 na 12 tygodni

Dostęp do kursu na 12 tygodni

Sam wybierasz jak długo chcesz się uczyć. Oglądasz kurs wideo kiedy masz na to czas. Kursy można oglądać na komputerach, laptopach i telefonach.

MP3 do książek

Plik MP3 do słuchania zawiera słówka do nauki i czasowniki czasu teraźniejszego i przeszłego.

Opis

Książka Niderlandzki w praktyce KROK 3 Gramatyka czasu przeszłego to zestaw, który składa się z książki i ćwiczeń wraz z kursem online na dwanaście tygodni i plikami mp3. Książka jest napisana w języku polskim i niderlandzkim. Kurs online prowadzi polski nauczyciel tłumacząc wszystkie zagadnienia w języku polskim. 

Książka Niderlandzki w praktyce KROK 3 Gramatyka czasu przeszłego to ostatni krok w nauce języka niderlandzkiego. To czas na naukę nowych słówek i tworzenie zdań, które pomogą Ci komunikować się w języku niderlandzkim. Każdy po opanowaniu Kroku 3 będzie potrafił opowiadać o wydarzeniach w czasie przeszłym, tworzyć zdania i zadawać pytania. Zdobyta wiedza pozwoli Ci na pełną komunikacje w języku niderlandzkim.

Książka Ćwiczenia Krok 3 to dopełnienie książki i sposób na regularne sprawdzanie wiedzy nabytej podczas nauki języka niderlandzkiego. Rozwiązując ćwiczenia poznasz swoje słabe i mocne strony. Nauczysz się tworzyć dialogi, które pomogą Ci w realnych sytuacjach. Będziesz utrwalać poznane słownictwo i wypełniać schematy, które pozwolą Ci tworzyć zdania. Będziesz opisywać aktywności w ciągu dnia i odpowiadać na listy od przyjaciół w czasie przeszłym. Opowiadania o sytuacjach, które wydarzyły się w czasie przeszłym nie sprawią Ci już problemów. Zdobędziesz wiedzę potrzebną do opanowania w pełni języka niderlandzkiego.

By utrwalić wiedzę nabytą podczas nauki stworzyliśmy kurs wideo online Krok 3 prowadzony przez nauczyciela, który rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości. Kurs online prowadzi Twój prywatny nauczyciel, który tłumaczy wszystkie zagadnienia z książki i uczy wymowy języka niderlandzkiego. Nauczyciel przedstawia gramatykę holenderską w schematach prostych do zapamiętania i stosowania. Kursy są dostępne 24/7 na twoim komputerze, laptopie lub telefonie.

Certyfikat nauki języka niderlandzkiegoPo ukończeniu nauki Krok 3 w szkole Niderlandzki w Praktyce uzyskujesz darmowy certyfikat. 

Spis treści

Krok III ksiazka 1

Krok III ksiazka 2

Krok III ksiazka 3

Krok III ksiazka 4

Wideo


Zdjęcia

Wysyłka

Na een bevestiging van je bestelling en de betaling verzenden wij het boek naar het adres dat in het formulier is vermeld. De wachttijd is afhankelijk van het land van de bestelling. In Polen: tussen 3 en 7 werkdagen. In Nederland: tussen 3 en 5 werkdagen. In België: tussen 3 en 7 werkdagen. Alle boeken worden in kartonnen enveloppen voor de veiligheid bezorgd.

Płatność

Po dokonaniu zamówienia i wpłaty książka zostanie wysłana na podany w formularzu adres. Czas oczekiwania na książkę jest zależny od kraju zamówienia. W Polsce od 3 do 7 dni roboczych. W Holandii od 3 do 5 dni roboczych. W Belgii od 3 do 7 dni roboczych. Wszystkie książki są wysyłane do Państwa w kartonowych kopertach by zapewnić jej bezpieczeństwo.