Gramatyka Krok 2

120.00

Książka i ćwiczenia do nauki gramatyki holenderskiej czasu teraźniejszego i przyszłego wraz z kursem do nauki w domu i plikami mp3.

 

Książka Krok 2

Gramatyka czasu teraźniejszego i przyszłego. Książka napisana w języku polskim i niderlandzkim. To gramatyka, którą polubisz przedstawiona w sposób prosty i łatwy do nauczenia. To schematy, do których wystarczy wstawić słowa by zacząć mówić.

Ćwiczenia Krok 2

Ćwiczenia Krok II to dopełnienie nauki z książką i kursem wideo online. To sposób na regularne sprawdzanie wiedzy i wykorzystywanie jej w realnych sytuacjach. Poznasz rodzinę, która jest podobna do Twojej

Krok 2 na 13 tygodni

Dostęp do kursu na 13 tygodni

Sam wybierasz jak długo chcesz się uczyć. Oglądasz kurs wideo kiedy masz na to czas. Kursy można oglądać na komputerach, laptopach i telefonach.

MP3 do książek

Plik MP3 do słuchania zawiera słówka do nauki i czasowniki czasu teraźniejszego i przeszłego.

Opis

Książka Niderlandzki w praktyce Krok 2 Gramatyka czasu teraźniejszego i przyszłego to Twój kolejny krok w nauce języka niderlandzkiego. To czas na naukę gramatyki i nowych słówek. Nauczysz się jak tworzyć zdania, które pomogą Ci komunikować się w tym języku. Zakupując Książki Krok 2 kupujesz Książkę do nauki Niderlandzki w praktyce Krok 2 jak i książkę Ćwiczenia Krok 2. Otrzymujesz również dostęp do kursu online na trzynaście tygodni i pliki mp3 do nauki. 

Książka jest napisana w języku polskim i niderlandzkim. Kurs online prowadzi polski nauczyciel tłumacząc wszystkie zagadnienia w języku polskim. 

Schematy gramatyczne do tworzenia zdań zostały stworzone do szybkiej i skutecznej nauki gramatyki niderlandzkiej. Każdy po opanowaniu Kroku 2 będzie potrafił opowiadać o wydarzeniach w czasie teraźniejszym i przyszłym, tworzyć zdania i zadawać pytania. To krok, który sprawi, że poczujesz się pewnie w sytuacjach, które do tej pory sprawiały Ci problem lub nabierzesz pewności siebie w dalszej nauce języka niderlandzkiego.

Książka „Niderlandzki w praktyce” Ćwiczenia Krok 2 Gramatyka czasu teraźniejszego i przyszłego to dopełnienie książki i sposób na regularne sprawdzanie wiedzy nabytej podczas nauki języka niderlandzkiego. Ćwiczenia zostały napisane w sposób, który nie pozwoli Ci się nudzić i sprawi, że będziesz chciał się uczyć każdego dnia. 

By utrwalić wiedzę nabytą podczas nauki został stworzony kurs wideo online Krok 2 prowadzony przez nauczyciela, który rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości związane z nauką języka niderlandzkiego. Kurs online prowadzi Twój prywatny nauczyciel, który tłumaczy wszystkie zagadnienia z książki i uczy wymowy języka niderlandzkiego. Wszystkie tematy jak i gramatyka są przedstawione w sposób czytelny i prosty do zrozumienia. Nauczyciel przedstawia gramatykę holenderską w schematach prostych do zapamiętania i stosowania. Kursy są dostępne 24/7 na twoim komputerze, laptopie lub telefonie.

Certyfikat nauki języka niderlandzkiegoPo ukończeniu nauki Krok 2 w szkole Niderlandzki w Praktyce uzyskujesz darmowy certyfikat. 

Wideo

Wysyłka

Po dokonaniu zamówienia i wpłaty książka zostanie wysłana na podany w formularzu adres. Czas oczekiwania na książkę jest zależny od kraju zamówienia. W Polsce od 3 do 7 dni roboczych. W Holandii od 3 do 5 dni roboczych. W Belgii od 3 do 7 dni roboczych. Wszystkie książki są wysyłane do Państwa w kartonowych kopertach by zapewnić jej bezpieczeństwo.

Płatność

Płatności dokonujemy za pomocą najbezpieczniejszych metod płacenia. Płatność jest zależna od kraju z którego zamawiamy książkę. W Polsce korzystamy z systemu bezpiecznej płatności transferuj.pl. W Holandii korzystamy z bardzo popularnego i bezpiecznego systemu płatności IDEAL, a w Belgii korzystamy z przelewu bankowego. Po dokonaniu przelewu zostanie wysłana faktura na podany w formularzu adres e-mail.

Może spodoba się również…