Pełny zestaw książek

200.00

Pełny zestaw pięciu książek do nauki języka niderlandzkiego Niderlandzki w Praktyce. Osiągnij swój cel i zacznij naukę już dziś!

Opis

Pakiet wszystkich książek do nauki języka holenderskiego. 

Pakiet zawiera: Książkę Niderlandzki w praktyce Krok I – Podstawy, Niderlandzki w praktyce Krok II – Gramatyka czasu teraźniejszego i przyszłego, Niderlandzki w praktyce Krok II Ćwiczenia, Niderlandzki w praktyce Krok III Gramatyka czasu przeszłego, Niderlandzki w praktyce Krok III Ćwiczenia.

Pełny zestaw książek to początek Twojego celu jakim jest nauka języka holenderskiego. Książki Niderlandzki w Praktyce to nauka od A do Z. Nie musisz korzystać z innych książek by by się uczyć. Tu jest wszystko czego potrzebujesz by zacząć by zacząć mówić w języku holenderskim. Gramatyka przedstawiona jest w sposób prosty i łatwy do nauczenia i zapamiętania. To schematy, do których wystarczy wstawić słowa by zacząć mówić.

By utrwalić wiedzę nabytą podczas nauki zostały stworzone ćwiczenia i kurs wideo online prowadzony przez nauczyciela, który rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości związane z nauką języka niderlandzkiego. Kursy online do zakupienia w zestawie lub osobno.

 

Wideo

Jak zacząć oglądać kursy wideo online?

Po otrzymaniu wiadomości e-mail z danymi potrzebnymi do zalogowania się, klikamy na stronie głównej (home) na górze po lewej stronie Logowanie. Wpisujemy e-mail i hasło. Po wpisaniu danych i wyborze kursu zaczynamy naukę!

Wysyłka

Po dokonaniu zamówienia i wpłaty książka zostanie wysłana na podany w formularzu adres. Czas oczekiwania na książkę jest zależny od kraju zamówienia. W Polsce od 3 do 7 dni roboczych. W Holandii od 3 do 5 dni roboczych. W Belgii od 3 do 7 dni roboczych. Wszystkie książki są wysyłane do Państwa w kartonowych kopertach by zapewnić jej bezpieczeństwo.

Płatność

Płatności dokonujemy za pomocą najbezpieczniejszych metod płacenia. Płatność jest zależna od kraju z którego zamawiamy książkę. W Polsce korzystamy z systemu bezpiecznej płatności transferuj.pl. W Holandii korzystamy z bardzo popularnego i bezpiecznego systemu płatności IDEAL, a w Belgii korzystamy z przelewu bankowego. Po dokonaniu przelewu zostanie wysłana faktura na podany w formularzu adres e-mail.